Erasmus!!!

Nonii, tegin esimese sammu ära ning viisin sisse avalduse, kandideerimaks Erasmuse stipendiumile. Minu lõplikuks valikuks jäi siiski kevadsemester Austrias Vorarlbergis. Miks just sinna? Noh, vaadake neid mägesid! Ja muidugi ka ülikool ise tundub suurepärane. Kõige täpsema infoga koduleht üldse nendest, mida ma vaadanud olen. Juba järgmise kevade kursused on üleval, kui mõnel ülikoolil pole isegi tulevase sügissemestri ainetest midagi kirjas.

Ma ei tea veel, mis mul lõpetamisest saab. Kas see lükkub edasi talve või õnnestub mingil moel koos teistega lõpetada. Ma ei tea, kuidas ma lisaraha leian, et Austria elukallidusega kohaneda. Aga noh – las elu ollagi põnev! Vaatab, mis saab, sest terve aasta on ju veel aega.

Teine väike reis, mis mind ees ootab, on Erasmuse praktika. Praegu veel ootan Anne’lt vastust, kas saan suvel Prantsusmaale kolmeks kuuks kolida. Kui ei saa, sean pilgu jällegi Austria poole.

Veider on tegelikult teada, et mul pole õrna aimugi, mis riigis ma oma sünnipäeva ajal olen, kellega ma olen, mida ma teen. Tuleb huvitav aasta!

Üks kommentaar “Erasmus!!!

  1. Pingback-viide: Rahune maha! Uus-Meremaani on veel ligi kuus kuud! | Tudengiraport - õppides läbi elu

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s