Minu raamatud

Ma kirjutan, sest ilma ma lihtsalt ei oska. Esimese raamatukese kirjutasin tegelikult juba algklassides mis rääkis õe ja venna Tallinna minekust (kui õigesti mäletan). Sellega sain Rapla Keskraamatukogu võistlusel ära märgitud. Hiljem siis kirjutasin luuletusi, olen ka ajalehtedes kaastööd teinud aga lugude kirjutamist ei ole kunagi maha jätnud. Hiirvaikselt julgen end nimetada kirjanikuks ja olla uhke selle üle, et neli minu kirjutatud raamatut on ka kaante vahele saanud ning ikka päris raamatu kujul välja antud. Kui oled lugenud ühte neist, siis jäta kommentaar. Positiivset kommentaari on alati hea lugeda, negatiivsetest kommentaaridest saan õppida.

Minu viie raamatuga “Medaljon“, “Minevikuta mälestused“, “Minevik olevikus“, “Väike roosa pilet paradiisi” ja “Vabandust, aga mis asja?!” saad tutvuda siinsamas alajaotuses. Kliki nimedele või liigu üles “Minu raamatud” peale ja vali sealt. Enne 2017. aasta lõppu peaks veel ilmuma ka mu kuues raamat “Jagatud suvi”, kus tuleb juttu hobustest, ratsutamisest ja sellest, kui kõik ei lähe nii, nagu sa tahaksid. Kuna mul kaanepilti veel ei ole, siis eraldi alalehte ei ole teinud aga blogipostituses saab teosega tutvuda.

Minu Wikipedia leht ja minu Goodreadsi leht ning kes soovib mõnda mu teost osta, siis Rahva Raamatu veebipood ja Apollo veebipood. Võib uurida ka teose ostmist minu käest, sest saan ka ise enda raamatuid müüa ja seda reeglina soodsama hinnaga, kui poest võib leida.

Kui on küsimusi, võib julgelt ühendust võtta ning kui on soovi, tulen hea meelega ka lugejatega kohtuma. Olen käinud nii raamatukogudes kui koolides, rääkinud nii noorte kui täiskasvanutega ning tagasiside on siiani positiivne olnud. Kõige lihtsam on ühendust võtta vast meili teel, nii et võid julgelt kirja teele saata: seppene (ätt) hotmail.com.

Raamatud_2017

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s