Minu raamatud

Ma kirjutan, sest ilma ma lihtsalt ei oska. Esimese raamatukese kirjutasin tegelikult juba algklassides mis rääkis õe ja venna Tallinna minekust (kui õigesti mäletan). Sellega sain Rapla Keskraamatukogu võistlusel ära märgitud. Hiljem siis kirjutasin luuletusi, olen ka ajalehtedes kaastööd teinud aga lugude kirjutamist ei ole kunagi maha jätnud. Hiirvaikselt julgen end nimetada kirjanikuks ja olla uhke selle üle, et neli minu kirjutatud raamatut on ka kaante vahele saanud ning ikka päris raamatu kujul välja antud. Kui oled lugenud ühte neist, siis jäta kommentaar. Positiivset kommentaari on alati hea lugeda, negatiivsetest kommentaaridest saan õppida.

Minu nelja raamatuga “Medaljon“, “Minevikuta mälestused“, “Minevik olevikus” ja “Väike roosa pilet paradiisi” saad tutvuda siinsamas alajaotuses. Kliki nimedele või liigu üles “Minu raamatud” peale ja vali sealt. Märtsi lõpus avalikustati ka viimase Noorteromaanivõistluse tulemused, ning saavutasin seal II koha ehk mul on see aasta ilmumas veel üks raamat, mis kokkuvõttes on juba viies. Blogipostitus selle kohta siin.

Minu Wikipedia leht ja minu Goodreadsi leht ning kes soovib mõnda mu teost osta, siis Rahva Raamatu veebipood ja Apollo veebipood.

raamatud

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s