Minu raamatud

Ma kirjutan, sest ilma ma lihtsalt ei oska. Esimese raamatukese kirjutasin tegelikult juba algklassides mis rääkis õe ja venna Tallinna minekust (kui õigesti mäletan). Sellega sain Rapla Keskraamatukogu võistlusel ära märgitud. Hiljem siis kirjutasin luuletusi, olen ka ajalehtedes kaastööd teinud aga lugude kirjutamist ei ole kunagi maha jätnud. Hiirvaikselt julgen end nimetada kirjanikuks ja olla uhke selle üle, et üheksa minu kirjutatud raamatut on ka kaante vahele saanud ning ikka päris raamatu kujul välja antud. Kui oled lugenud ühte neist, siis jäta kommentaar. Positiivset kommentaari on alati hea lugeda, negatiivsetest kommentaaridest saan õppida.

DSC_0817

 

Minu raamatutega saad tutvuda siinsamas alajaotuses. Kliki nimedele või liigu üles “Minu raamatud” peale ja vali sealt:

Olemas on ka minu Wikipedia, Facebooki ja Goodreadsi lehed ning kes soovib mõnda mu teost osta, siis Rahva Raamatu veebipood ja Apollo veebipood. Võib uurida ka teose ostmist minu käest, sest reeglina saan enda raamatuid müüa soodsama hinnaga, kui võib poest leida (ja autogrammi saab ka sisse).

Kui on küsimusi, võib julgelt ühendust võtta ning kui on soovi, tulen hea meelega ka lugejatega kohtuma. Olen käinud nii raamatukogudes kui koolides, rääkinud nii noorte kui täiskasvanutega ning tagasiside on siiani positiivne olnud. Kõige lihtsam on ühendust võtta vast meili teel, nii et võid julgelt kirja teele saata: seppene (ätt) hotmail.com.

Raamatud

 

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s