Kes ma olen?

Tere! Minu nimi on Ene ja pärit olen ma Eesti keskelt Raplast. Lühidalt öeldes olen ma kirjanik, mäesuusainstruktor ja tegelen sellega, et suusapatrulli ametis karjääri teha.

Pikemalt seletades, siis 2010. aastal lõpetasin Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi ja peale sedaIMG_9141 suundusin aastaks ajaks Saksamaale, et teha seal läbi Euroopa Vabatahtlik Teenistus. Selle otsusega algas ka mu blogimisteekond.

Saksamaalt naastes asusin Tallinna Ülikooli sotsiaaltööd õppima ning jätkasin blogipidamisega aga juba uuel aadressil. Vahepeal mõtlen sellele, et mida peale lõpetamist edasi teha. Kuna aga kindlat mõtet polnud (st mõte oli, aga Eestis on rakenduse leidmine hoopis teine lugu) ja süda kiskus seiklema, sai otsustatud üliõpilasvahetusprogrammi Erasmuse kasuks.

Kuna saatus mu otsusega kenasti kokku mängis, olin 02/2014 kuni 06/2014 Austrias, Dornbirni nimelises linnakeses. Jätkasin ka sealt üliõpilaselu ning muu melu kirjeldamist. Kõik kirjutised on leitavad sildi Austria alt.

2015. aasta jaanuaris kaitsesin bakalaureusetööd “Laste internetinõustamise vajalikkus ja alternatiivsed võimalused Lapsemure foorumi näitel” ning minu pingutusi hinnati kõrgeima hindega, milleks on A. Suure hurraaga läksin edasi Tartu Ülikooli sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika magistriõppesse. Selleks aga et õppimist liialt ei saaks, kolisin peale esimest semestrit 2016.a jaanuaris aastaks ajaks Uus-Meremaale. Uus-Meremaalt tagasi Eestisse jõudes kõik põnev alles algas!

Lühidalt võib asja kokku võtta selliselt, et Uus-Meremaa ajas mu plaanid ja ideed täiesti sassi. Ma läksin plaaniga seal aasta aega puhata ning tagasi tulles magistriõppes jätkata ja (lõpuks) ometi Eestisse paigale jääda, aga päriselt läks suisa vastupidi. Nii et 2017 veebruaris jõudsin Eestisse ja 2017 mai keskel sõitsin laevaga Rootsi, et sealt lennukiga USAsse minna. USAs sain ka tanu alla ning jaanipäevast kuni oktoobrikuuni olime abikaasaga Uus-Meremaal ja töötasime Turoa suusakuurordis. Oktoobri keskel tulime tagasi USAsse ning Bryan jätkas siin oma suusainstruktori tööga ja mina kirjutan ning suusatan.

Eestisse jõudsin jaanuari alguses ja esialgsete plaanide kohaselt jään maikuuni, nii et kui keegi tahab kokku saada või mind kirjutamisest/reisimisest kuskile rääkima kutsuda, siis võib jätta siiasamasse kommentaari või kirjutada aadressil seppene@hotmail.com

Advertisements

8 thoughts on “Kes ma olen?

  1. Lõpuks leidsin ka su blogi ülesse. Tore! Erasmus on igati asjalik programm, ka mina tulin Sloveeniasse läbi Erasmuse, ning leidsin palju toredaid inimesi läbi selle. Ah, mis ma nüüd ikka jutustan, lähen parem loen su blogi. 🙂

    • Oi, ma lähen häbenen nüüd natuke, et ma kohe ei jaganud 😀 Hea, et tänane tihe liiklus mu blogilehel aitas siis üles leida. Ilusat lugemist!

      Erasmus on tõesti super! Ja ma lähen kindla peale ka Austriasse tagasi, ka super inimestele külla. EI tea veel millal, aga lähen kindlasti!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s