Kes ma olen?

Tere! Minu nimi on Ene ja pärit olen ma Eesti keskelt Raplast. 2010. aastal lõpetasin Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi ja peale sedaIMG_9141 suundusin aastaks ajaks Saksamaale, et teha seal läbi Euroopa Vabatahtlik Teenistus. Selle otsusega algas ka mu blogimisteekond.

Saksamaalt naastes asusin Tallinna Ülikooli sotsiaaltööd õppima. Hakkasin taaskord ka blogi pidama ja  kirjutan asjadest, millega hetkel olen enim seotud ja millest kõige rohkem tean – tudengielu. Sekka ka näpuotsaga mu hobist ehk kirjutamisest ning muust, mis pähe lööb.

Vahepeal mõtlen seda, et mida peale lõpetamist edasi teha. Kuna aga kindlat mõtet pole (st mõte on, aga Eestis on rakenduse leidmine hoopis teine lugu) ja süda kiskus seiklema, sai otsustatud üliõpilasvahetusprogrammi Erasmuse kasuks.

Kuna saatus mu otsusega kenasti kokku mängis, olin ajavahemikus veebruar 2014 kuni juuni lõpp 2014 Austrias, Dornbirni nimelises linnakeses. Jätkasin ka sealt üliõpilaselu ning muu melu kirjeldamist. Kõik kirjutised on leitavad sildi Austria alt.

2015 aasta jaanuaris kaitsesin bakalaureusetööd “Laste internetinõustamise vajalikkus ja alternatiivsed võimalused Lapsemure foorumi näitel” ning minu pingutusi hinnati kõrgeima hindega, milleks on A. Suure hurraaga läksin edasi Tartu Ülikooli sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika magistriõppesse. Selleks aga et õppimist liialt ei saaks, kolisin peale esimest semestrit 2016.a jaanuaris aastaks ajaks Uus-Meremaale. Mida tegin seal? Reisin, töötasin ja kirjutasin.

Uus-Meremaalt tagasi Eestisse jõudes kõik põnev asi alles algas. Lühidalt võib asja kokku võtta selliselt, et Uus-Meremaa ajas mu plaanid ja ideed täiesti sassi. Ma läksin plaaniga seal aasta aega puhata, tagasi tulles magistriõppes jätkata ja (lõpuks) ometi Eestisse paigale jääda, aga päriselt läks suisa vastupidi. Nii et 2017 veebruaris jõudsin Eestisse ja 2017 mai keskel sõitsin laevaga Rootsi, et sealt lennukiga USAsse minna. Ja edasi? Uus-Meremaa!

Kellel huvi kontakti saada, siis võib jätta siiasamasse kommentaari või kirjutada aadressil seppene@hotmail.com

Advertisements

8 thoughts on “Kes ma olen?

  1. Lõpuks leidsin ka su blogi ülesse. Tore! Erasmus on igati asjalik programm, ka mina tulin Sloveeniasse läbi Erasmuse, ning leidsin palju toredaid inimesi läbi selle. Ah, mis ma nüüd ikka jutustan, lähen parem loen su blogi. 🙂

    • Oi, ma lähen häbenen nüüd natuke, et ma kohe ei jaganud 😀 Hea, et tänane tihe liiklus mu blogilehel aitas siis üles leida. Ilusat lugemist!

      Erasmus on tõesti super! Ja ma lähen kindla peale ka Austriasse tagasi, ka super inimestele külla. EI tea veel millal, aga lähen kindlasti!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s