“Tagasi sadulasse” (2020)

Kirjaniku pilgu läbi:

Ma teadsin juba pärast “Jagatud suvi” kirjutamist, et see ei jää mul ainsaks hobustest rääkivaks raamatuks. Hobused ja ratsutamine on võrratu! Ja sellega tegelevad nii paljud inimesed, et lausa üllatav on teemaga seotud (noorte)raamatute vähesus. Miks siis mitte ise seda auku täitma hakata?

Küsimus oli ainult selles, et mis võiks teises osas juhtuda. Vigastus ning sellega toimetulek sai ruttu ideena paika. Aga midagi oli puudu… Lille ja Kati aitasid välja nuputada, mis on puudu, need omale kohale panna ning tulemuseks saigi raamat sellest, kuidas tulla toime, kui miski, mis määratleb su identiteeti, on su elust järsku läinud. 

Kirjastus:

Tänapäev (2020)

Kokkuvõte:

Sigridit ootab ees ainulaadne võimalus veeta osa järgmisest suvest välismaal oma ratsutamisoskust arendades. Ainus, mida selleks on vaja, on hea video jõuluvõistlustelt. Ränk õnnetus võistlustel tähendab aga suvise unistuse purunemist. Selle asemel peab ta toime tulema vigastuse, hirmude ja sõprade mõistmatusega. Ratsutamine on aastaid tema eluks olnud ja nüüd on see kadumas. Väikesed valged valed kuhjuvad ning kannatus katkeb nii vanematel kui sõpradel. Enam pole küsimus selles, et ta saaks välismaal oma ratsutamist arendada, vaid selles, kas ta üldse saab kunagi uuesti ratsutada

Lingid: