Kolmekesi

Mida paganat ma enne oma ajaga tegin? Olgu, märkmikust vaadates siis päris palju aga nüüd mõeldes tundub, et oleks võinud veel rohkem teha, sest kolm nädalat tagasi oli mul aega maa ja ilm käes! Nüüd on sellega veidike kitsas käes, sest kahe endaga toimetuleva täiskasvanu maailma lisandus üks mittetäiskasvanu, kes veel niipea iseseivalt toime ei tule. Õnneks on ta aga väga armas, nii et võib selle tähelepanu ja aja nõudmise andeks anda.

Nonii, kas poiss või tüdruk? Põnevust jagus tõesti lõpusekunditeni. Nii meile kui opimeeskonnale. Nad ütlesid, et haruharva pidavat juhtuma, et lapse sugu on üllatuseks jäetud. Aa, siia pildile on kokku saanud päris mitu kildu ajalugu. Võrevoodi on soetatud aastal 1966 ja selles on lisaks mu isale maganud ka mu onulapsed ja muidugi mina ja mu õde. Lisaks leiab võrevoodilt tõenäoliselt kõikide põnnide hambajäljendid. Kiisuga padi on minu lapsepõlvest ja ema kootud papukeste tagant piilub Roki, kelle ostmiseks ma ise raha kogusin ja nii lootsin, et teda enne poest ära ei osteta, kui mul raha kokku saab.
Esimene perepilt
Rõngaslinas tundub ta veel pisem, kui päriselt oli. Nüüd juba korralikult kosunud ja kasvanud, vähemalt meie pilgule.

Aga olgu, lõpp ootusel ehk haiglast saadeti meid koju pisikese (2780g ja 48cm) poisipõnniga! Jube veider on mõelda, et meil on nüüd poeg, ent siin ta on ja kuskile ei lähe. Ei lubaks ka. Oleme juba nii ära harjunud, et ilma enam ei oska.

Ja muidugi klassikaline küsimus, ehk mis nimeks sai? Vastuseks on Ülo! Teine nimevariant oli ka, ent kui poiss sündis, siis too alternatiiv ei sobinud kohe mitte. Päris tühja koha pealt valik küll ei tulnud. Nimelt on peres juba üks Ülo olemas – minu vanaisa ehk poisi vanavanaisa. Ja õnneks ei olnud vanaisal midagi nime jagamise vastu. Õnneks ka seetõttu, et tolleks momendiks oli nimi juba registreeritud ja oleks olnud väga tüütu seda muutma hakata.

Ahh et kuidas Bryan oma poja nime hääldab? Täitsa kenasti! Oleks valinud nime, kus ilutseb õ täht, siis oleks asi lootusetu aga ü on täitsa tehtav. Lisaks alustas ta oma eesti keele kursusega, millest on ka metsikult abi, ent sellest juba järgmises postituses.

4 kommentaari “Kolmekesi

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s