NaNoWriMo #9 tehtud ning “Minu Colorado” reklaamiminutid

Alustaks kohe sellega, et see aasta oli mul esimene kord, kus ma ühel hetkel mõtlesin, et kuradile see 50 000 sõna püüdmine. Aitab. Enam ei tee. Kaheksa aastat jutti sai ju 50 000 kinni püütud. Asi see siis üheksandal aastal mitte valmis jõuda. Pikalt see mõte enam muidugi ei püsinud. Piitsaplaksutaja rollis oli kasvõi puhas teadmine, et ma suudan kirjutada päevas ka 5000 sõna või isegi rohkem. Ehk et kui ma olen 10 000 sõnaga plaanist maha jäänud, siis tegelikult võtaks järgijõudmine paar päeva. Aga jah, nii üles-alla graafikut mul ei olegi vist veel olnud:

Selles osas süüdistan puhtalt Eestis käiku! Muidugi oli jumala tore ja meeldiv, ent kuni mul pole isiklikku autojuhti ja Tartu-Pärnu või Pärnu-Rapla vahel pole rongi, kulutan üksjagu head kirjutamisaega tee jõllitamisele. Millal need isejuhtivad autod tulevadki ja millal ma ühte endalegi lubada saaksin? Ma ütlen, järgmisel korral on mul vaja isiklik autojuht kaasa võtta, nii et roolikeeramine kirjutamist ei häiri!

Aga ei, tegelikult oli jube tore Eestis käia ja ma jõudsin väga palju tehtud. Muidugi see, et sai kõik pere-sõbrad üle vaadatud aga ka töö mõttes. Jõudsin käia kohtumas Laulasmaal ning Türil ja Mirjamiga Tallinna Keskraamatukogu jaoks inteka teha. Ja siis muidugi kõik, mis käis kaasas “Minu Colorado” avaldamisega ja mille promotöö veel sugugi läbi pole. Ehk siis reklaamiminutid!

“Minu Colorado” ootab sind kirjastuse kodulehel, Rahva Raamatu poodides, ka Apollo poodides ning kes on eriti kiire, võib minuga ühendust võtta! Ma ise olen küll juba Colorados, ent Raplas on veel täitsa mitu autogrammiga eksemplari endale lugejat ootamas! Kes üldse ei taha raha kulutada, siis neil on võimalus osaleda ka loosimängus, kus lisaks raamatule saab võita ka võimaluse ise mäesuuska katsetada. Suusainstruktor on garanteeritult suurepärane – minu isa, kel on endal suuskadega kogutud juba tuhandeid kilomeetreid ja kes on läbinud ka paraja posu koolitusi ehk ta ei oska vaid ise suusatada, vaid tõesti oskab seda väga hästi ka õpetada. Seega, kõik palun siia ning osalema!

Ja mina siin tegelen nüüd oma NaNo looga edasi. 50 000 sõna sain kätte, aga päris lõppu veel ei jõudnud. Natuke on vaja ka täiendada, sest jooksu pealt tuli pähe uusi mõtteid, millele peab nüüd koha leidma. Aga ma proovin anda endast parima, kasutan ära seda, et meil ei ole lund ning tööd on vaid kolm päeva nädalas. Eesmärk on siiski raamat uuel aastal välja saada ja kui ma sellega nüüd ei tegele, ongi vaid vaid korra pilgutada ja jälle uus november käes ja mina sama loo juures kinni.

3 kommentaari “NaNoWriMo #9 tehtud ning “Minu Colorado” reklaamiminutid

  1. Tahaksin väga-väga tänada Colorado eest. Sain toredasti kätte enne koosolekut. Käekotti ei pannud ja koosolekust ka ei tea, sest tühikõnelejad suretasid igasuguse huvi juba alguses…Köitev ja soe tunne tekkis kohe alguses ning kestis…Suur tänu! Edu ja õnne ning hästi palju!

  2. Pingback-viide: Minu 2021 | Tudengiraport - kirjanik, kirjutaja, talvefänn

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s