Esitlus on juba tänaaaaaa!

Kas kellelgi on veel niimoodi, et mingit üritust korraldades hakkavad järsku igasugused huvitavad hirmud pähe pugema: Mis siis kui keegi kohale ei tule? Mis siis, kui ma andsin vale kuupäeva? Vale kellaaja? Mis siis, kui ma olen täiesti üksi? Mis siis, kui samal ajal on tegelikult mingi teine hästi tähtis üritus ja kõik on hoopis seal?

Selliselt olen ma muretsenud vist iga jumala kord, kui midagi korraldan. No isegi sünnipäevapeod! Milline rõõm, kui esimesed külalised kohale ilmusid ja sai kergemalt hingata. Täna on mul aga ju Raplas raamatuesitlus. Ja nüüd jälle mõtetes samasugune virrvarr. Mõnes mõttes keegi kindlasti tuleb – no toimub ju Raplas! Nagu mu perel ja sõpradel oleks valikut, eks ole? Aga siis mõtlengi, et kas tuleb ka neid, kes pole sõbrad-pereliikmed? Kas keegi raamatut ka tahab osta? Mis siis kui kõik raamatud üle jäävad? Mis siis, kui esimese viie minutiga otsa saavad?

Kohapeal saab ka raamatut osta!

Aga siis proovin meelde tuletada, et Rapla Keskraamatukogu on ülitore, ülimõnus ja kõike muud üliüliüli. Kui keegi teine tõesti ei tulegi, siis vähemalt saame kenasti koos ruumis tšillida ja juttu ajada, eks?

Proovime nüüd korra ärevuse puu taha saata ja kiire ülevaade Eestis käigust. Esiteks ma olen jälle nii väsinud! Nii tore on olnud mööda Eestit ringi trampida. Sai lõpuks külastatud Ammende villat, Wagenküll spaad ja Sauna-oaasi Kalev Spas ning kõik need olid nii ägedad kohad, kuhu tahan kindlasti ka tagasi minna. Ma mingi hetk proovin pikemalt jutustada, et mis siis nii äge oli. Sõbrad-sugulased nähtud ja jutud aetud ning tegelikult on siiski vinge olnud. Veits pildimaterjali ka:

Lihtsalt reisiväsimus tuleb nüüd peale ja tõsiasi, et ma olen oma kirjutamiskuu plaanidest 10 000 sõnaga maas… aga alla ka nagu ei taha anda, sellepärast, et ma teen NaNot juba üheksandat aastat järjest ja no kuidas ma siis nüüd esimesest korda ei võidaks? Seega hambad ristis edasi!

Aga olgu, aitab. Ärevus tuleb puu tagant välja. Siin on Facebooki link, et kes ei saa kohale tulla, siis tulge vähemalt Facebooki ülekannet vaatama. Ja siin on Petrone Prindi instagrammi leht, kus ma kuni reedeni tegutsen. Mina lähen valin nüüd õhtuks pildid välja ja ehk saan ka tukastada, enne kui liikuma hakkan.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s