Kohal!

Nüüd siis olen kuni tõenäoliselt kuni 26. novembrini Eestis. Tõenäoliselt siis seetõttu, et eelmine aasta muudeti mitu korda tagasilennukuupäeva. Siiani on lende muudetud vaid korra. Eks näeb, kas see jääb siis nii või on vaja jälle viimasel hetkel plaane muuta. Aga igal juhul, kes tahab kohtuda/kohvi juua/juttu ajada, siis andke aga teada ja peab plaani võtma.

Õige pisut sai ka Denverit nauditud. Kuna tagasi jõudes on talvehooaeg suure hooga käimas, siis tegime sellise minipuhkuse koos Bryaniga. Ööbimiseks valisin The Brown Palace Hotel & Spa. 1892. aastal avatud hotell on vanuselt Denveri teine hotell, ehk siis võrdlemisi pika ajalooga. Ja no seda oli näha ka! Tõeliselt kaunis hotell. Just alustati ka jõulukaunistuste ülespanekut, nii et kui me jõuame, siis tagasi minnes läheme uuesti läbi, et täiesehteis hotelli imetleda. Hommikusööki julgeks ka soovitada! Sealne omlett oli no tõesti üks parimaid!

Lennud olid iseenesest mõnusad. Denver-London lend oli sedavõrd tühi, et kõik said endale omaette rea. Oleks saanud kaks rida ka, kui vähegi tahtmist! London-Helsingi ja Helsingi-Tallinn olid seevastu puupüsti täis. Mitte ühtegi vaba kohta. Aga pigem niipidi, sest need lennud oluliselt lühemad. Denver-London lend oli minu jaoks ka esimene kord, kus lennuk läks tagasi väravasse. Nimelt avastati ruleerimise ajal mingi tehniline viga ning selle aja peale, kui viga parandatud, olime üksjagu kütust kulutanud ja pidime uuesti tankima minema. Muidugi tähendas see ka paberimajandust ehk pääsesime liikuma ligi kaks tundi ettenähtud ajast hiljem. Õnneks polnud väga hull ootamine, sest nagu mainitud – lennuk oli suhteliselt tühi, nii et sai ringi jalutada või siis toolide peal end välja sirutada. Lisaks anti ka juua ning snäkke et ehk täitsa üleelatav.

Ei muretsenud ka selle pärast, et kuidas järgmisele lennule jõuan, sest no 8 tundi ümber istumist jättis võrdlemisi palju vaba aega. Helsingis pidi muidugi ühest lennukist teise tormama, aga selleks hetkeks oligi lendamisest/reisimisest tüdimus peal ning olin valmis voodisse pugema.

Aga jah, nüüd olen valmis sinna-tänna tuiama ja proovin kõikides kohtades käidud saada! Või no vähemalt pooltes…

2 kommentaari “Kohal!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s