Kirjanikuna New Yorki

Selle nädala teine poolt tõotab tulla võrdlemisi põnev! Miks? Sest esimest korda elus on mul võimalus esineda kirjanikuna New Yorgis! Muidugi ei ole see minu sooloüritus. Selleni jõudmiseks läheks vast veel kümneid tuhandeid raamatuid, ent egas see mu rõõmu ei vähenda.

Mis siis aga toimub: Eesti Kultuurifond Ameerika Ühendriikides korraldab koostöös New Yorgi Eesti Peakonsulaadi ja New Yorgi Eesti Majaga ürituse Hajali, aga koos/Dispersed yet together, millega tähistatakse Eesti Vabariigi taasiseseisvumise 30. aastapäeva ning USA eestlaste loomingut vabas maailmas.

Ja terve nimekirja esinejate seast leiab ka minu nime! Jeee!

Rohkem infot leiab siit. Ma ise olen põnevil ja ärevil, et kuidas see täpsemalt kulgeb. Suurematel üritustel osalemine tundub hetkel jäävad terve sajandi taha, nii et see on loodetavasti tore meeldetuletus ja läheb igati korda.

Praegu midagi pikemalt ei oskagi kirjutada. Eks kui tehtud, nähtud, käidud, siis võib oodata jutupostitust, et kuidas ka läks.

2 kommentaari “Kirjanikuna New Yorki

  1. Vau, väga lahe ja auväärt kogemus muidugi! New York mul üks unistuste sihtpunkte. Kas jääb aega ka linna peal ringi vaadata?

    • Natukene aega õnneks on, nii et ma loodan, et saan vähemalt natukenegi jalutada ja ringi vaadata. Täpsemaid plaane pole aga eks jooksvalt tulevad! Õnneks on mul varasemalt õnnestunud New Yorgis ka peatuda ja siis sai suur osa nn kohustuslikest asjadest tehtud =) Aga tegu on tõesti vinge linnaga ja ühel hetkel jõuad kindlasti külastama!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s