Pannirõõm

Eile pidime taaskord oma panni välja vahetama ja jõudsime taaskord sinna, et “Ma pole nii rikas, et odavaid asju osta.” Ühelt poolt on asjade tagastamine siin tõesti lihtsaks tehtud ehk et võiks odavat kraami muudkui juurde soetada. Ostsime Targetist panni, ei tea isegi millal. Kolm-neli kuud tagasi? Tšekki ega pakendit pole ammuilma enam alles aga kuna pannifirma lubas eluaegset garantiid, viisime panni poodi, sest mittenakkuv pind oli töötamise lõpetanud. Ei mingeid küsimusi, pann võeti vastu ja anti kinkekaart, millele laeti siis 100% panni maksumus.

Uusi panne vaadates hakkasime aga kahtlema. No kas on mõtet osta mõnekümne dollari järjekordne pann osta, et siis see kolm-neli kuud hiljem uuesti poodi tagasi tuua… Ajast hakkab kahju. Ja kuidagi selline… nõme kulutav eluviis. Osta pann, kasuta, vii poodi tagasi, osta pann, kasuta, vii poodi tagasi. Eelmine pann kestis ka vist nii aastake, kui sedagi. Ja ei kasuta metallist köögitarvikuid ega muid asju, mis kindlasti panni kahjustaksid. Lihtsalt ühel hetkel andis pann alla.

Aga õnneks meenus, et mõne minuti kaugusel on ju erinevad outletid ja nende seas ka Prantsuse firma Le Creuset poeke. Ega ma sellest firmast suurt muud ei teadnud, kui et isegi outleti kohta on hinnad kallid, aga tegu on ka kvaliteetse firmaga…

Mis seal ikka, seadsime sammud sinna ja veerand tundi hiljem väljusime uue panniga, rahakott 125 dollarit kergem. No ausalt, ei ole varem nii kallist panni ostnud aga loodetavasti pole vaja seda mõne kuu pärast välja vahetada. Igal juhul läks täna hommikul pannkookide tegemine miljon korda lihtsamalt. Ükski pannkook ei jäänud kinni, tulid sellised kenad ümmargused ideaalselt praetud koogikesed! Kui hea kogemus kestab, siis täitsa võimalik, et jõuame sinna poodi veelgi tagasi ja võtame ette ning hakkame tasapisi endale korraliku köögivarustust soetama.

Ja on vist aru saada, et ma olen 30. eluaasta künnise ületanud? Ma kirjutasin blogipostituse… uuest pannist.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s