Lumi tuli maha, valgeks läks maa ja leidsin uue lugemispesa

Viimased neli-viis päeva olen ma igal hommikul esimese asjana aknast välja piilunud. Kas nüüd on lumi maas? Aga nüüd? Aga nüüd? Täna tasus ära! Lumi oli maas ja mitte vähe! Hommikul kella 6:15ks trenni minnes oli tubli poole sääreni paks (ja Colorado kohta raske) lumevaip. Teoorias oleks võinud suisa suusad alla panna ning mööda kõnniteed alla suusatada. Bryan ütles aga, et kuna tal on auto juba puhtaks tehtud, pean leppima autosõiduga ja ei mingit suuska.

Koju jõudes planeerisin produktiivset päeva aga nii palju sellest. Peaaegu olin produktiivne, kirjutasin 1700 sõna ja pesin pesu ära aga siis tulid järjest hambaid kiristama panevad asju. Uudis, et tuttav nautis puudripäeva ja nüüd on tal kolm mõraga roiet. Uudis Eestist, et plaanitakse maskivastast meelelahutust. See, et istusin telefoni otsas, et rääkida siinse töötukassaga ja kui ma lõpuks pärast tunnipikkust ootamist löögile pääsesin, oli levi mingil põhjusel täiesti olematu. See, et ühel mu kolleegil võib olla positiivne koroonatest ja kui see on nii, peaks see mulle tähendama 14 päevast karantiini. Lisaks tuli veel üks negatiivne uudis ning otsustasin, et aitab.

Tõstsin diivani teistpidi, tegin selle lahti, katsin kõige mugavama tekiga, leiutasin kaminatule ja lihtsalt tšillisin ja lugesin. Olgu täna siis poolproduktiivne päev.

Paari tunni möödudes hakkas elu tasapisi paremaks minema. Heameelt tegi ka see, et alates esmaspäevast peaksin mäe peal tööl olema. Muidugi… seda juhul, kui kolleegi test negatiivseks jääb. Aga las see olla. Pole mõtet praegu ette muretseda. Keskendun lihtsalt oma “pesa” nautimisele, lugemisele ja imeilusale talvisele ilmale.

2 kommentaari “Lumi tuli maha, valgeks läks maa ja leidsin uue lugemispesa

    • Ma ise ka pooleldi üllatunud, et enne selle peale ei tulnud, et diivan lihtsalt ringi tõsta. Muudkui istusin oma kohal ja käänutasin kaela, et välja näha.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s