Kaks aastat Ühendriikides

Täna on see tore päev, kus saaks soovi korral tähistada USAsse kolimise aastapäeva. Samas, egas väga palju tähistada pole. Alles kaks aastat ju! Selle kahe aastaga on juhtunud üksjagu. Nii oodatut kui ootamatut.

Esimene ootamatu sündmus tabas vähem kui kuu aega pärast USAsse kolimist, kui Bryan jalaluu murdis ja see meie elu päris oluliselt muutis. No ei oleks arvanud, et see paranemine nii kaua kestab!

Nii tore on käia koos suusatamas ja selliselt, et Bryan ei peagi peokaupa valuvaigisteid neelama. Kaua oodatud muudatus!

Ma ootasin ja lootsin, et alustan ühel hetkel tööd suusapatrullina. See ka eelmisel aastal juhtus, ent mul polnud õrna aimugi, et teist aastapäeva tähistan kohalikus koroonaviiruse testimise punktis koroonaviiruse teste tehes. Ei, suusapatrulli töö pole kuskile kadunud. Tegu on ametiga, mis on otseselt sõltuvuses ilmast ning kui lund ikka ei ole, pole vaja ka hunnikut suusapatrulle tööl igavlemas hoida. Ehk istun ja ootan, millal tuleb rohkem lund, mis lubaks uued rajad avada ning siis saaksin ka tööle minna. Ajatäitmiseks (ja no sissetulekuks) on mul ajutine töö ja selleks too koroonaviiruse töö ongi.

Mõnikord on need ajutised asjad küll kõige pikaajalisemad. Vaatame, kas see reegel ka seekord tõeseks osutub või ei. Ja sellegipoolest, mõnes mõttes on asjad tasakaalus. Kui peaks juhtuma, et koroonaviiruse levik väheneb ning lumi maha tuleb, siis suusapatrulli töö ootab! Kui peaks juhtuma, et levik kasvab ja kuurort pannakse kinni, siis tähendab see, et meil on hulganiselt testimistööd. Kahjuks on tõenäolisem see teine variant.

Koroonaohu skaala, mis põhimõtteliselt näitab, kus staadiumis me oleme, sai just uue värvi. Enam pole kõige kõrgem punane, on hoopis lilla. Ja samal ajal liikus kogu meie maakond punasesse tsooni. Ehk siis kõikide kohtade kinnipanekut ja kodus olemisest olemegi täpselt ühe sammu kaugusel. Arvestades nüüd sellega, et tulekul on Suur Püha ehk tänupühad, mille ajal väga paljud inimesed reisivad ning perega koos õhtust söövad, siis ei kujuta ette küll, et need numbrid kahanema hakkaksid… Kahju aga nii see on.

Pühapäevast ei saa seda enam teha, sest kõik restoranid pannakse kinni. St kaasa osta võib, ent kohapeal söömine ei ole enam võimalik. Huvitav on see, et samal ajal võivad hotellid endiselt 100% avatud olla.

Aga eks seni kuni järgmisesse staadiumisse liigume, tuleb oodata ja kulgeda. Käin koroonaviiruse teste tegemas, jätkan kirjutamiskuuga (olen täpselt järjel, täna sai täis 34 000 sõna) ning naudin seda, et töötajana pole mul suusatama minekuks vaja omale kohta broneerida!

Uhiuus Ullri kuju Peak 8 baasis. See näeb ülivinge välja! Tõenäoliselt üks mu lemmikkujusid kogu Breckis ning kujusid siin juba jagub.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s