Kirjaniku tehnikavidinad

Viimane “investeering” kirjutamiseks vajalikku tehnikasse oli uus hiir. Ma olen siiani nii õnnelik, et selle ostsin, sest see on mu elu kordades lihtsamaks teinud. Nüüd soetasin teise tehnikavidina, mis loodetavasti osutub sama kasulikuks.

Nimelt olen tundnud puudust võimalusest telefonis pikemalt kirjutada. Muidugi, teoorias saab kirjutada ka telefoni klaviatuuriga aga pikemate tekstide jaoks on see ikkagi jube tüütu, palju kirjavigu ja muu häda. Sülearvuti on ka olemas, aga sedagi ei taha igale poole kaasa vedada. Mängisin mõttega leida lahendus ehk eraldiseisev Bluetooth klaviatuur ning hakkasin turul ringi vaatama. Valikuid on muidugi seinast seina. Lõpuks sai paika see, et peab olema klahvide taustavalgustus, mingil moel telefoni toetav või hoidev lahendus ning kate, et klaviatuuri veidike kaitsta. Ja muidugi, võimalikult kerge aga samas mitte liiga tilluke.

Penna klaviatuurid meeldisid mulle täiega. Selline vanaaegse trükimasina stiiliga. Aga… mu lemmik maksis ligi 600 dollarit, nii et jääb vist ära.

No vaadake, kui ilus see on!
Sama firma, pisut teine stiil ja odavam, aga 200$ oli ikka liiga palju.

Lõpuks osutus valituks Nulaxy KM12 Backlit Bluetooth Keyboard, mis maksis 27 dollarit. Päris märkimisväärne vahe! Õnneks vähemalt praegu, 20 minutit pärast klaviatuuri kättesaamist olen päris rahul. Klahvide taustavalgus on olemas ja see on ilus, telefoniga ühendamine võttis paar sekundit ja kuigi ma muretsesin, sai ka eestikeelse klaviatuuri ilma mingite probleemideta tööle.

Ainus mille üle saaks nuriseda, on see et telefonihoidik on minu telefoni jaoks liiga kitsas. Samas… probleem on pigem vidinates, mida ma olen telefoni külge toppinud. Otterbox kaitseümbris ja hoidmist lihtsustav popsocket muudavad telefoni lihtsalt paksemaks.

Aga jah, ma olen päris rahul. See on täpselt nii õhuke ja väike, et saan trenni või välja minnes kotti visata ning kui kuskil peaks tekkima kasvõi viis minutit vaba aega, pole mingi probleem mõni kirjutusprogramm avada ja järgmise raamatu paar lõiku kirja panna.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s