Isolatsioonipuhkus

Ehk õnnestub mul sedakorda traditsioonilist “Eesti=blogipõud” kommet muuta. Olen Eestis ju pikemalt ning tegevusi on tunduvalt vähem planeeritud. See jätab aga rohkem aega blogimiseks.

Esimene koroonatest sai edukalt ehk negatiivselt läbitud. Sadamas olin ma oma laevalt ainus, kes sellest huvitus ning tulemuse sain kätte nii umbes 15h jooksul. Testi tegemine iseenesest valus polnud, lihtsalt äärmiselt ebamugav. Vaatab, kas teine kord on sama arvamus või hindan juba piinamiseks.

Isolatsiooniks on valitud Rapla vana hea aiamaja. Siin on rohkelt peenraid rohitud, sünnipäevasid korraldatud ja niisama sõpradega hängitud. On vist suisa õige, et tulen just siia end teistest eemale hoidma. Päris üksindusse ei pea surema. Eeskujulikult distantsi hoides tuuakse kohale raamatud, ajakirjad-ajalehed ning kodune toit. Interneti kaudu on olemas kõik samad meelelahutusvõimalused, mis mujal viibides. Tugivõrgustiku üle ei saa kurta: ema, vanavanemad ja parim sõbranna elavad kõik nii 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Ristiema suisa kõrvalmajas. Selles osas on mul ka tõeliselt vedanud. Kui peaks kuskil hotellitoas istuma, selle eest ülikõrget hinda maksma ning siis toitu kas hotellist või kuskilt e-poest tellima, oleksin kohe hulga vähem rõõsa ja rõõmus.

Olgu, kõige esimene öö oli hotellis (sunnitud lendude muutumine tähendas, et ei saaks nii hilja enam Rapla) aga see oli üks öö. Nädal aega veits teine lugu.

Hotellist oli vähemalt imeline vaade, võib teinekordki
Minu lemmik – kartulipuder kõrnetega. Nämma!
Ja vanaema tehtud pannkoogid maasika-toormoosiga!
Õunu söön ka ikka vist paari kuu koguse paari päevaga täis. Need, mis selliselt klaasjaks muutuvad, on mu lemmikud.
Toakeses ootas mind kõik mis vaja! Ei ole mingit põhjust kurta.
Isolatsioonis olles on rattasõit üks asi, mida saab teha ilma kellegagi kokku puutumata.
Klassikaline ilus sügisilm.

Praegu aga võtan seda võimalust aiamaal tšillida justkui puhkusena. Tavaliselt on mu Eestis käimine kiire-kiire. Torman ühest kohast teise, ühelt kohtumiselt teisele. Nüüd on esimesed 7 päeva sunnitult rahulikud. Kui teine test ka tehtud ning sama edukalt läbitud, võtan tuure natuke rohkem üles. Pärnu, Tallinn, lõuna-Eesti jne. Seda muidugi juhul kui kogu Eesti nakkuskordaja liiga hooga ei kerki. Muidu oleme lõpuks kõik uuesti isolatsioonis. Teie oma kodudes ja mina endiselt aiamaal.

PS: Eestis viibides on mul hea võimalus ka oma raamatuid müüa ning need autogrammiga kaunistatult posti panna. Vaata lähemalt siit.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s