Disney World 2020 – Hollywood Studios

Teine Disney Worldi päev oli Hollywood Studios pargis. Too päev osutus natuke keeruliseks, kuna ma olin eelmisel päeval end päris korralikult ära põletanud ja kuigi mul olid pikad püksid, siis päikese käes oli ikkagi jube valus ning ebameeldiv olla. Appi tuli esmaabipunkt, kust sain valuvaigistavat geeli ning valuvaigisteid. Medõde juhatas kätte ka poe, kust ostsime aaloegeeli ja see muutis elu juba palju paremaks. Aga olgu, nüüd siis tagasi sõitude ning piltide juurde.

Hollywood Studios 2020 (1)

Hollywood Studios 2020 (2)

Tähesõdade fännidele on see kindlasti tuttav ning ka…

Hollywood Studios 2020 (3)

…see pilt.

Hollywood Studios üks uus maailm on “Star Wars: Galaxy Edge” või siis Tähesõdade maailm, nagu mina seda kutsun. Ja kui Harry Potteri maailm oli minu lemmikkoht ja kus mina võiksin terve igaviku veeta, siis Tähesõdade maailm on sama Bryani jaoks. Samas ei taha öelda, et mittefännid peaksid selle ala vahele jätma. Ma ei ole kindel kas ma olen üldse kõiki Tähesõdade filme näinud. Kui ka olen, siis tõenäoliselt jäin vähemalt ühe või kahe ajal magama… Aga atraktsioonid olid vinged ka siis, kui maailm on võrdlemisi võõras.

Kaks uut sõitu on “Rise of Resistence” ning “Millenium Falcon: Smugglers Run”. Kuna tegu on sedavõrd uute atraktsioonidega, on need muidugi ka täiesti tipptasemel lahendustega, mis muudabki kogemuse eriti huvitavaks.

Hollywood Studios 2020 (5)

Ja veel üks uus sõit, mida Bryangi polnud teinud: “Mickey & Minnie’s Runaway Railway”. Väga lahe kombinatsioon traditsioonilisest tehnikast ning modernsetest lahendustest.

20200729_131713(0)-01_copy_1612x2865

Mõnes mõttes meil vedas. Esimene kord sellel Miki ja Minni sõidul olles, jäi sõit mingil põhjusel seisma ning kui see uuesti käima läks, jäi üks terve sektsioon meil vahele. Aga õnneks tähendas see seda, et lõppu jõudes pakuti meile võimalust uuesti, ilma järjekorras seismata, sõitma minna. No muidugi võtsime pakkumise vastu! Seda sõitu võiks kümme korda läbi teha ja ikka leiaks midagi uut ning huvitavat.

Hollywood Studios 2020 (7)

Ma täpselt ei tea miks need seal olid aga kui juba on, on aeg ka fotosid teha.

Hollywood Studios 2020 (6)

Hollywood Studios 2020 (8)

Superkangelaste paraad! Kuigi tegelaste kallistamine ei olnud lubatud ning ei saanud ka liiga lähedale minna, andis tiim siiski endast parima, et nad täiesti varju ei jääks.

Hollywood Studios 2020 (9)

Sully! Minu üks lemmiktegelasi ning kui me käisime Disneylandis, sain temaga ka pildi tehtud!

Hollywood Studios 2020 (10)Hollywood Studios 2020 (11)

Hollywood Studios 2020 (13)

Ja veel üks uus maailm!

Hollywood Studios 2020 (14)

Tõenäoliselt ühe pikima järjekorraga sõit aga järjekorra ala oli väga lahedalt kujundatud ja ehitatud ning sõit ise ka omapärane.

Praegusel ajal on külastamine hoopis teine teema. Võib öelda, et ma olen suisa ära hellitatud sellega, kui olematud kõik järjekorrad on. Kui tulla nüüd tagasi “normaalsel” ajal, on see tõenäoliselt paras šokk, kui kaua peab järjekorras passima… Üks õppetund on aga ka see, et kui ma tuleksin parki kellegagi, kelle jaoks see on “esimest ja viimast korda elus”, siis kindlasti säästaks raha ja ostaks VIP piletid, mis võimaldab veeta rohkem aega sõitudel ja vähem aega järjekordades.

Hollywood Studios 2020 (15)

Päeva viimane sõit. Järjekorras oodates hakkas ka müristama ning see sobis atraktsiooni temaatikaga ideaalselt. Nagu eelmises postituses mainitud siis Bryan vihkab seda sõitu kirglikult. Aga pole hullu, ta tuli toime! 

 

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s