Disney World 2020 – Magic Kingdom

Kui nüüd aus olla, olime Disney Worldi plaani juba maha matnud ning seda enne, kui Floridasse jõudsime. Disney World avati tunduvalt hiljem kui Universal, uute aastaste piletite müük peatati ja kui ka oleks olnud võimalus osta aastane sissepääs, siis see oli veidi üle mõistuse (1000+ dollarit inimese kohta). Ja muidugi, pileti olemasolu ei garanteeriks sissepääsu parki, sest selleks on vaja eraldi reserveeringut. Otsustasime, et pole probleem Universaliga piirduda. Aga läks siiski teisiti. Kui Bryani ema siia jõudis, vaatas ta pileteid lähemalt ning oma veteranistaatuse tõttu on tal ligipääs omaette piletitüübile. Pikk jutt lühidalt, saime nelja päeva piletid umbes 200$ eest ehk kolmele inimesele kokku circa 600$. See on juba talutav!

Bryan ja ta ema on Disney Worldis käinud mitmeid kordi, minu jaoks oli see esmakordne minek. Disneyland on küll külastatud, ent see asub Californias ja on oluliselt väiksem. Aga nüüd on Disney World nii 90% ulatuses läbi käidud. 10% sisse mahuvad atraktsioonid, mis ei olnud avatud ning atraktsioonid, millele me lihtsalt ei jõudnud, sest neli päeva pole piisav. Samas jõudis palju rohkem kui tavaolukorras ning põhjus on ilmselge – kui keskmine järjekorras ootamise aeg on nii 15-20 minutit, mitte tund-poolteist, lubab see ühe päevaga palju rohkem jõuda.

Üks päev igale pargile: Magic Kingdom, Animal Kingdom, Hollywood Studios ja EPCOT. Ei taha teha ühte postitust miljoni pildiga, nii et kõik neli parki saavad eraldi postituse. Esimene päev ja Magic Kingdom!

20200823_110711

Ma olen see veidrik, kellele meeldib albumeid koostada. Nii tegin eraldi album Universali külastustest, meie 2017. aasta Disneylandi reisist ja muidugi nüüd Disney Worldi külastamisest.

20200823_110717

Klassikaline pilt lossi ees!

Nende lossi ees tehtud piltidega oli omaette kammajaa. Tegime pildid ära ning paar päeva hiljem läksime printima. Huvitav oli see, et telefonirakendusse polnud neid pilte ilmunud. Aga pole hullu, eks? Küll nad seal fotostuudios leiavad. Jamh. Teenindaja ei leidnud meie pilte. Lihtsalt… polnud. Ma ei saa siiani aru, mis juhtus aga nii umbes kolmveerand tundi läks piltide ükshaaval läbivaatamisele. Lõpuks oli vist kolm teenindajat, kes kõik üritasid välja mõelda, et äkki fotograafid märkisid vale asukoha… vale kellaaaja… vale kuupäeva… Aga lõpuks leidsime pildid üles! Jess! Teised pildid on kõik mu enda telefonist. Nende ülesleidmisega polnud probleeme.

Magic Kingdom 2020 (1)

Magic Kingdom 2020 (28)

Magic Kingdomisse saab laeva ja rongiga. See pilt on tehtud teemaparki minnes laeva pealt…

Magic Kingdom 2020 (27)

…ning tagasi tulime rongiga.

Magic Kingdom 2020 (2)

Magic Kingdom 2020 (3)

Klassika, eks ole?! Ma tahan tõesti minna ka Pariisi Disneylandi, et näha, millise lossi nad sinna on ehitanud. Arvestades sellega et eurooplased on ju harjunud sellega, et mõni imeilus loss on kas tagaaias või lühikese autosõidu kaugusel.

Magic Kingdom 2020 (26)

Loss teise nurga alt ning…

Magic Kingdom 2020 (11)

…kolmanda nurga alt. Kui väga tähelepanelikult vaadata, näeb lossi rõdu peal ka Tuhkatriinu loost pärit kurje kasuõdesid.

Magic Kingdom 2020 (4)

Haunted Mansion oma uhkes ilus.

Magic Kingdom 2020 (5)

Muidugi on mõisa ees ka kummitushobused. Ootavad oma sõitjaid, teiste jaoks täiesti nähtamatud.

Magic Kingdom 2020 (6)

Sellised pildid on haruldased. Tavaliselt oleks kogu see ala paksult inimesi täis.

Magic Kingdom 2020 (7)

Peeter Paani sõit on juba seepärast üks mu lemmikuid, et sõidukite rööpad pole mitte all, vaid hoopis üleval.

Magic Kingdom 2020 (21)

Kaunitari ja koletise loss, kuhu me läksime ka lõunat sööma. Tavaliselt on sinna väga keeruline reserveeringut saada, aga seekord õnnestus.

Magic Kingdom 2020 (15)

Magic Kingdom 2020 (17)

See väike tass on valgest šokolaadist ja täiesti söödav.

Magic Kingdom 2020 (12)

Magic Kingdom 2020 (23)

Torm tuleb, torm tuleb! Sellega peab arvestama, et aegajalt keeratakse taevakraanid valla ning see mõjutab ka seda, et mõned sõidud lähevad ajutiselt kinni.

Magic Kingdom 2020 (22)

Magic Kingdom 2020 (25)

Mina ja…. tühjus!

Magic Kingdom 2020 (24)

Tšill autosõit, mina juhtisin. Bryan kahetses seda suhteliselt ruttu.

20200823_110732

Viimane leht minu albumis. See pilt on pärit sõidult, mida Bryan kirglikult vihkab aga minu nimel oli ta valmis korra veel katsetama, kas äkki on hakanud meeldima. Ei olnud. Tegu on siis vabalangusega sõiduga. Ja mitu korda! Meie oleme esimeses reas, Bryani ema, Bryan ja mina.

Nii, aga vot selliselt see esimene päev siis kulges!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s