#29

Järgmine aasta on suur juubel – 30! Loogiline järeldus, et sel aastal tähistasin oma 29. sünnipäeva. Viimased aastad, 25, 26, 27 ja 28, olen oma sünnipäeval viibinud Uus-Meremaal ning pidanud juulikuist sünnipäeva mõnusas talves! Aga nüüd siis uuesti suvel! Ning mitte lihtsalt suvel vaid läksin talvest eriti palavasse ning kuuma suveilma. Mida muud see Florida on!

Kuna on väga vähetõenäoline, et me uuesti minu sünnipäeval siiakanti satume (taaskord, palav!), siis võtsime maksimumi ning läksime Universal Studiosse Harry Potteri maailma. Seekord oli atraktsioonidel sõitmine tagaplaanil. Esmatähtis oli võlukepi kasutamine, loitsude katsetamine ning fotode tegemine. Meil olid olemas koolirüüd, võlukepid, lipsud, sallid, sobivad pluusid ja püksid ja no ikka kõik mis vaja!

minu 29 4

Kogu varustus ühel pildil koos! Ainus asi, mis ei ole temaatiline, on jalanõud.

minu 29 3

Lips ja kaks rinnamärki.

Diagoni põiktänavalt saab soetada interaktiivse võlukepi. Ja kui võlukepp olemas, on aeg mööda Diagoni põiktänavat ja Siganurme ringi konnata, otsida vastavaid märke, viibata võlukepiga ja vaadata, kuidas maagilised asjad juhtuma hakkavad! Olgu, olgu, ma tean, et kõik käib tänu tehnoloogiale ning enamik kaameraid õnnestus isegi üles leida, aga sellegipoolest jättis natuke maagilise tunde, kui viibutasid võlukeppi ja valge sulg kerkiski õhku!

minu 29 7

Mina ja mu ustav võlukepp

minu 29 5

Selles konkreetses kohas sai võlukepi viibutusega lipu tualettpotist alla saata.

minu 29 6

Bryan proovib panna konna vett sülitama.

minu 29 11

Mõnikord läks loitsu töölesaamisega natuke rohkem aega.

minu 29 8

Hommikune pilt draakoniga.

minu 29 9

Ja pilt siis kui ta tuld sülitab!

minu 29 10

Hagridi motikasõit jäi sedakorda korraks seisma. Aga see tähendas, et lõpus oli pisut aega, Bryan jõudis telefoni välja otsida ja ma sain viimaks pildi ükssarvikust ja tema varsast.

minu 29 12

Siganurme!

minu 29 13

Maagilisi pilte välja jättes, see on mu lemmik kogu päevast! Kirsiks tordil sain endale ka Slytherini näomaski!

Üheks mu sünnipäevakingiks oli maagiliste piltide tegemine. Kes on Harry Potteri maailmaga tuttav, siis Potteri maailma fotod ju liiguvad! Nii et lisaks tavalistele mugude fotodele, võtsime ette ka võlurite pildid. Liikuvaid pilte (okei, okei, videot) näeb siit aga pildid lisasin siia:

minu 29 1

Natuke võitlust ei tee kunagi paha.

minu 29 2

minu 29 16

Ja hetk meie praeguselt lemmiksõidult. Kahjuks pidi motikal istuja oma rüü seljast võtma, aga mis seal ikka, elab üle.

Ja päeva lõpetasime kodus ning vaatasime lõpuks ära Netflixi Eurovisiooni filmi. Kuidas nüüd öelda… see oli nii halb, et oli hea! Naerda sai rohkem kui küll ning üldse päris pull film. Aga sünnipäev ei olnud veel läbi. Facebook tuletas meelde, et alates meie kohtumisest on Bryan mulle igal sünnipäeval šokolaadikoogi kinkinud (või teinud). Et siis neli aastat… kuidas nüüd järsku see traditsioonike lõpetada?! Ei saagi! Ja nii pani Bryan end riidesse, läks poodi ja naasis šokolaadikoogiga. Tere tulemast 29!

minu 29 14minu 29 15

Muide, viis aastat tagasi oli mu viimane suvine sünnipäev Harry Potteri temaatiline. Blogis on selle kohta ka postitus ja pildid aga lühidalt: temaatiline kook, majavärvides shotid, tellkiskivisein, kõrvitsapirukas, käsitsi tehtud sildid, söödavad luuad, kommibaar ja kõik muu. Ja nüüd uus suvine sünnipäev – jälle Harry Potteri teemaline! Et kas võib siis mõelda, et viie aasta pärast uuesti Harry Potteri temaatika? Äkki sedakorda siis näiteks Londonis?

3 kommentaari “#29

  1. Pingback-viide: Minu 2020 | Tudengiraport - kirjanik, kirjutaja, talvefänn

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s