Kes ütles, et sandaalide ostmine ei või põnev olla

Pidevalt talves elamisel on omad eelised – näiteks ei pea kulutama raha suveriietele ning suvistele jalanõudele. Ning mitu aastat ongi mul olnud täpselt üks paar jalanõusid, mis sobivad ka suvistesse oludesse (imelised punased Levi’s ketsilaadsed jalanõud) ning täpselt üks paar lühikesi pükse. Aga kuna see aasta tuleb mul korralik ja väga tõeline suvi, on garderoobi garderoobi täiendamine hädavajalik.

Üks paar suviseid sandaale tundus ideaalsena, sest vanad punased lagunevad juba igast otsast. Ühest paarist sai aga ups – kolm. Pole paha lisa, arvestades seda, et enne neid oli mul üldse kaheksa paari jalanõusid ja pooled neist vähemalt viis aastat vanad. Ning kuna see on hädavajalik info: tanksaapad, matkasaapad, tossud, pulmadeks ostetud kontsakingad, kunagi ammu Moonilt saadud kontsakingad, kaks paari kontsaga saapaid, kiilkontsaga talvesaapad.

Olgu. Aga sandaalid. Otsustasin Skechers kasuks, sest sama firma tossudega olen väga rahul. Ainus jama oli selles, et kui sandaalid üks hetk kohale jõudsid, olid need suured mis suured. Vahet pole, et tossudega sama number aga lihtsalt ei sobinud. Enne aga kui ma jõudsin asenduseks numbri võrra väiksemad tellida, tuli uudis, et Silverthorne’i Skechers outlet on uuesti avatud. No davai. Lähme sinna, saab vähemalt jalga proovida! Ja pool tundi hiljem jalutasimegi välja nelja paariga:

Esiteks sandaalid, mida ma ostma läksin. Sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka vajadusel näiteks õhtusöögile minekuks.

Teiseks varbavaheplätud. Mul on terve elu jooksul olnud üks paar, mis mulle tõesti meeldis ja sobis ning kandsin neid seni, kuni olid parandamatult katki. Siiani igatsen neid.

Kolmandaks Bryanile paar plätusid.

Ja neljandaks paar, mille ostsime seetõttu, et kui ostad ühe paari, saad teiselt 50% alla. Ja kuna leidsin sellised head vahepealsed jalanõud (kinnise ninaga, samas suviselt õhukesed), siis tulid need ka.

20200521_123410

Üleval paremal sandaalid, millest kõik alguse said. Oleksid need sobinud, poleks me poodi läinud ja ülejäänut nelja paari ostnud.

Kõik kokku läks 125 eurot, mis tegelikult, kui objektiivselt mõelda, pole nelja paari korralike jalanõude eest üldse paha. Aga vot. Tuli nüüd paras postitus sellisest põnevast teemast nagu … jalanõud. Aga noh, kui ei ole ikka mitu aastat suviseid jalanõusid ostnud, siis ongi ju ekstra põnev! Mitu paari jalanõusid sul on? Talviste ja suviste osakaal kenasti tasakaalus?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s