Rändlind tuleb jälle Eestisse

Ma tunnen end natuke nagu rändlinnuna – juba mitmendat aastat jutti tulen Eestisse kevadel. Aga mis teha, kui just maikuu kõige sobivamaks on osutunud. Ja kuna sain piletid võrdlemisi hea hinnaga, tulen seekord Eestisse koos Bryaniga! Loodetavasti ei tähenda see kevade hilinemist. Kui ta 2017 Eestis käis, sadas maikuus lörtsi ja oli üldse väga vastik ilm. 2018 ja 2019 üksinda käies oli aga ülimõnus kevad. Pöidlad peos, et seekord saaks nautida kevadist päikest, mitte kevadist lörtsi.

Lendame Los Angeles – Stockholm – Los Angeles suunal. Lahkume 4. mai ning Stockist tagasi lendame 28. mail. Stockist Tallinna ja tagasi liigume tõenäoliselt laevaga. Saab enne/pärast lende korralikult välja puhata ning ehk isegi Stocki peal ringi vaadata.

Sõprade ja pere ülevaatamise kõrvalt tahan Bryaniga ka Eesti peal ringi kolada ning mul on hea võimalus see reisike tööeluga ühendada. Nimelt plaanin uuesti ka lugejatega kohtumisi. Osadesse koolidesse ja raamatukogudesse olen juba kirjutanud aga küsija suu pihta ei lööda ehk, kas sa tead mõnda kooli, raamatukogu, noortekeskust jne kus õpilased või lugejad võiksid olla kirjanikuga kohtumisest huvitatud?

Kui jah siis võid kommentaari jätta või emaili seppene@hotmail.com kaudu ühendust võtta. Ei ole vaja ise eelkokkuleppeid teha, võib ka lihtsalt kooli/raamatukogu/kontaktinimese nime jätta ning võtan siis juba ise ühendust. Piirkonna osas mingeid piiranguid pole. Liigun sama hea meelega igasse Eesti otsa. Narvast Kärdlani, Haapsalust Põlvani.

Untitled (1)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s