Jõulud 2019

See aasta möödusid jõulud verivorstita. Oli küll plaan nii verivorsti kui isegi hapukapsast osta, ent kui ämm poodi jõudis, oli poeuks lukus ja riiulid tühjad. Pankrot. Pagan küll! Nüüd pean jälle uue poe leidma. Teiseks variandiks on järgmine aasta nt ise verivorsti jm teha, aga selleks peab ikka hoogu koguma. Alustades kasvõi sellest, et kus kohast piisav kogus verd muretseda…

20191224_090003-01

Nagu näha siis meil olid ilusad valged jõulud. Aga tahaks veel ja veel… 

Igal juhul sai jõululaud ilma verivorstitagi päris hea ning külla tulnud kolleegid jäid rahule. Kutsusin kõiki uusi patrulle, ent päris mitmetel oli pere külla tulnud või läksid nad ise koju, nii et Carlos ja Aaron olid ainsad, kes kohale jõudsid. Aga eks ma mõtlesingi seda ka selle nurga alt, et kellel pole kuskile minna või kellegagi koos jõuluõhtut veeta, saavad meie juurde tulla. Ja oli lahe õhtu. Tõsiselt. Täiesti vabalt võiks seda ka järgmisel aastal korrata.

20191224_191339-01

Sellised jõuluroad siis! Sinep, nagu näha, on puhas Eesti kraam. Tõin Uus-Meremaalt kaasa ja nüüd on hea lisand lihatoitudele.

20191224_191349-01

Kolleeg Carlos. Kõikidega koos ei õnnestunudki pilti teha, sest hakkasime sööma, siis mängisime lauamängu ja oligi aeg magama minna.

Hommikusöögiks küpsetasin pannkooke, Kiley ja Kim tegid putru ja siis sõitsime rõõmsalt tööle. Seda võimalust, et jõulupühade ajal kodus saaks tšillida ei ole. Jõulud on ikkagi popp aeg, millal puhkusele tulla ehk põhimõtteliselt kõik mäe töötajad teevad vähemalt 6 päevaseid töönädalaid. Aga varsti ongi juba uus aasta, massid lähevad koju ja saab jälle nautida kahepäevast nädalavahetust.

20191227_150842-01

Põhja-Ameerika kõige kõrgemale viiv tõstuk – Imperial Express (3913m)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s