Hea algus aastale: eesmärgid, kirjutamisklubi ja salliks muudetud raamat

Kirjutamine pidi nüüd ligi kuu aega tagaplaanil olema ja taasalustamine oli ausalt öeldes päris raske. Ma ei mäletanud isegi seda, mis loo kallal tegutsemine oli detsembris pooleli jäänud, rääkimata siis sellest, et mida ma täpsemalt tegin. Kas ma kontrollisin ajajoont? Vaatasin stseene üle? Peatükke? Mälupilt puudus. Lõpuks suutsin meelde tuletada vähemalt selle, mis looga tegelesin ja tegin uue tegevuskava. Nüüd on vaja vaid kirjutamisrütm üles leida.

49937735_308789056412515_474488208537681920_n

Eelmisel aastal oli mul natuke liiga palju eesmärke… selle aasta eesmärgid on loodetavasti realistlikumad

Lisaks iseseisvalt kirjutamisele, liitusin ka kohaliku kirjutamisklubiga. Detsembri kohtumine jäeti pühadeperioodi tõttu ära, nii et nüüd jaanuaris oli esimene võimalus. Kohtumine oli eestvedaja kodus ning kodutööks oli kirjutada lugu, kus tähtsal kohal on puud või mets. Eks ma algul olin natuke ärevil, aga väga tore oli kohtuda teiste kirjutajatega ja midagi üheskoos ette võtta. Seetõttu olen ma ka NaNoWriMo suur fänn – võimalus tutvuda teiste inimestega, kes väljendavad end just kirjutamise kaudu. Nemad pole küll NaNoga seotud aga ega see mingiks takistuseks pole. Seltskond võttis mind ka väga hästi omaks, nii et kuigi algul olin närvis, siis see tunne haihtus päris ruttu.

Teine kirjutamisülesanne oli kohapeal ja selle ülesande käisin mina välja. Panin lauale väikese Eesti lipu, suuskadel kiivi ja igaüks sai ühe pildikaardi. Ülesandeks oli siis kõik kolm asja mingil moel oma juttu põimida. Tulemused olid väga huvitavad. Igal juhul, järgmine kohtumine on veebruaris ja ei jõua seda ära oodata!

Ja lõpetuseks, ma muutsin oma raamatu salliks! Litographs on ettevõte, mis pakub võimalust trükkida raamatukatked kas t-särgile, tekile, padjale, kotile või sallile. Päris igat teost küll kasutada ei saa. Valida tuleb lehel olemasolevate raamatute seast või laadida üles tekst, mida sul on õigus kasutada.

salliga

sall

Sall lähivaates. Nagu näha, on tekst piisavalt suur, et kui tahta, saab seda ka reaalselt lugeda.

Raamatuvalik on täiesti korralik. “Väike prints”, “Teenijanna lugu”,  “Ime” ja “Valgekihv” on vaid paar näidet rohkem kui kahesajast valikus olevast teosest. Ma ei tahtnud aga mitte kellegi teise teost, vaid enda oma ning otsustasin, et soovin salli oma kuuenda raamatu “Jagatud suvi” tekstiga. Siuh-säuh tellimus teele saadetud ja hetk hiljem oligi sall käes! Olen sellega ikka väga rahul ja kui ma nüüd kevadel Eesti poole tulen, siis kannan seda salli kindlasti iga kord, kui mul peaks lugejatega mõni kohtumine olema. Või ka siis, kui ma ise kirjutan. Mis oleks parem motivatsioon, kui enda looming kogu aeg meelde tuletamas, mis on võimalik.

49791004_314300846093761_4733413745307418624_n

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s