Autogrammiga raamatud otse autorilt? Jah, palun!

Mida teha, kui und ei tule? Miks mitte end voodist välja ajada, Netflixist mõni huvitav sari käima panna ja saatmist ootavad raamatud paberisse pakkida. Muidugi võiks kasutada ka lihtsalt ümbrikku, kuid täiesti ausalt öeldes, mulle meeldib see pakkimine.

Need, kes mu Facebooki lehte jälgivad, on tõenäoliselt juba näinud aga jagan seda kuulutust ka siin. Kirjanikuna saan ma oma raamatuid müüa tunduvalt odavamalt, kui poest ostes ning kui mul võimalus juba on, siis miks mitte seda ka kasutada.

Aasta alguses ilmunud raamatus “Jagatud suvi” on juttu hobustest ja ratsutamisest. Mu seitsmes raamat, minevikku rändamisest ja seal tehtud vigade parandamisest rääkiv “Taeva tühjad tribüünid” ilmus aga alles hiljuti, oktoobrikuu alguses. Tegu on küll noorteraamatutega, kuid olen ka täiskasvanutelt head tagasisidet kuulnud, nii et ei tasu peljata. Ma tean, et paljud on neid raamatuid juba lugenud aga kes veel ei ole, siis ehk see pakkumine on just see, mida oled oodanud. Lugemiseks iseendale või jõulukingiks mõnele lähedasele.

44530631_2387452331539967_1660851157439873024_n Üks raamat maksab 15 eurot aga kui ostad mõlemad, on hinnaks 25 eurot! Postikulu on hinna sees ja saadan raamatud lähimasse Smartposti või Omniva pakiautomaati.

Kui tekkis huvi, võta minuga julgelt ühendust ühel järgnevatest viisidest:

  • Minu Facebooki lehe kaudu
  • Saada kiri e-mailile seppene@hotmail.com
  • Jäta siia kommentaar oma e-mailiga ja saadan sulle kirja

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s