Kuidas kaanekujundus meeldib?

Nii hea tunne, et üks väga pikaajaline projekt lõpusirgele jõuab. “Taeva tühjad tribüünid” on töös olnud alates mu bakaõppe esimesest aastast (vist isegi veidi varem). Vahepeal jäi teos tükiks ajaks tolmu koguma aga lõpuks võtsin ette ning pärast korraliku kärpimist, sai see uue hingamise. Egas see protsess lihtne ei olnud. Väga keeruline oli rohkem kui pool olemasolevast tekstist ära kustutada, olin sellega ju nii palju vaeva näinud… aga see oli ainuõige otsus. Kui ma ei oleks sellises mahus ümberkirjutamist ette võtnud, siis tõenäoliselt see lugu kaante vahele ei jõuaks. Ja kui mõtlete, et millised need kaaned on, siis palun:

Taeva tühjad tribüünid kaas reklaamiks

Kuidas meeldib? Ma pean ütlema, et mulle endale meeldib tohutult ning tundub väga õige ja sobilik. Rong on täpselt see, mida ma ise ka ette kujutasin, nii et polegi millegi üle kurta!

Raamat ilmub oktoobri alguses ning siis võib minna seda ka poodidesse otsima. Muidugi tasub jälgida ka mu Facebooki lehte, Nagu eelnevate raamatutega, plaanin ka selle raamatu ilmumise puhul loosi korraldada ja ühele õnnelikule raamatu koju (või noh… pakiautomaati) saata.

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Kuidas kaanekujundus meeldib?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s