Uutmoodi massaažikogemus

Võib-olla on hea kui massaaži minnes jõuad minna nii närvi kui vähegi võimalik ja see vabandab välja, miks paar päeva tagasi massaaži minnes ma ei leidnud ega leidnud õiget kohta üles. Sisehoovis on näha A ja B, kaardi peal ka C aga salapärast D’d ei ole kuskil. Kui minna majja A sisse, siis näeb joonise pealt, et peaks justkui seal teisel korrusel olema. Ei olnud ei teisel, kolmandal ega ka neljandal. Aeg aga tiksus halastamatult edasi ning ma jõudsin lõpuks ringiga tagasi sisehoovi ja sedakorda leidsin õnnetu D tähe ka üles ja tormasin puhisedes trepist teisele korrusele.  Kohal!

Ma ei ole väga palju massaažis käinud. Ma olen seda alati pigem sellise lukskaubana näinud ning ei ole raatsinud endale osta, kuid ajaga on tulnud soov ennast poputada ja no tegelikult on massaaž ka vajalik. Kaks viimast korda käisin massaažis Rootsi laeval Stockholmi poole sõites. Viimati siis kui Islandile suundusime ja enne seda siis kui Bryaniga koos USA poole läksime. Ei, see ei ole odav aga mõlemal juhul tasus ära. Nõmmel elades käisin Nõmmel massaažis ja rohkem pole jõudnud. Nii et kui ma Kingitus.ee lehelt ei leidnud sobiliku restorani, hakkasin otsima sobilikku massaaži. Valituks osutus Lomi-Lomi masaaž, mis on piisavalt eksootilise kirjelduse ja nimega, et oma raha eest võtta ei julgeks – eelistaks traditsioonilist ja kindlat lahendust.

Muidugi lõõgastumine võttis üksjagu aega. Praegu on lihtsalt nii palju toimumas, et stress on pidev külaline. Esiteks ei tea endiselt seda, kas on siis Uus-Meremaale minek või ei, teiseks olen ma ühe pooleli oleva looga veidi ummikusse jooksnud ja maadlen, et edasi suudaks minna ja kolmandaks töö-töö-töö (ma hakkasin isegi unepäevikut pidama, et näha palju ma magan. Vähe magan). Rääkimata sellest, et tol päeval oli mu trajektoor Rapla – Tallinn – Rapla – Tallinn. Mingi hetk õnnestus kogu see mõttetulv peatada (muidugi tänu massööri heale tööle) ning sain lihtsalt massaaži nautida ja – magama jääda.

Masssaaž ise oli poolteist tundi, nii et selline mõnusalt pikk ja esimest korda rohke õliga. Nii pehmet nahka kui sealt lahkudes, ei ole mul vist väga ammu olnud, nii et julgen sellist rohke õliga massaaži teinekordki võtta.

33046849_10216519757411805_1091992991171608576_n

Kui massaaž läbi sai, oli aeg teed juua! Minule üllatuseks, kui olin välja läinud ja enne minekut kiiresti vett jõin, pakkus massöör sooja teed. Miks ka mitte. Ja minema kiirustamise asemel istusingi veel tükk aega diivani peal, lürpisin teed ja lihtsalt olin. Kui oleks Eestis siis läheks veelgi, sest tegelikult oli kogemus mõnus. Üks asi on massaaži ise, aga teine on kõik see eelnev ja järgnev – jalanõud kohe ukse juures jalast, mõnus atmosfäär, pähklid jm snäkid laua peal, see hilisem teejoomine. Jah, iseennast poputada on ka oluline!

Aitäh kingitus.ee, kes pakkus sellist võimalust.

 

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s