10 viimast pilti

Mida paremat lendu oodates teha, kui telefonis sobrada ja pilte jagada. Päris kümmet viimast pilti ei lisa, sest vähemalt viis neist on tehtud lennukiaknast ja mis ikka lihtsalt pilvi vaadata. Seega on tegu pigem kümne viimase pildiga, mis üksteisest siiski ka erinevad.

1 kümnest

Pole midagi meeldivamat, kui hommikul tööles minnes avastada, et autol on üks rehv töss mis töss. Meie parkimiskoht on kerge kallaku peal ka, nii et oli vaja selle töss rattaga pisut edasi veereda. Õnneks põrutas see poldid ka lahti, nii et tasasele pinnale jõudes sai ratta tegelikul tjuba üsna kiiresti kätte ning Bryan sai tööle ja mina sain suusatama minna.

2 kümnest

Süüdlane ka siis. Muide, kui ma hommikul rehvi uurisin, siis ei näinud viga aga Bryan suutis lihtsalt õigel hetkel mulle öelda, et nüüd seda või teist ulataksin, nii et ma ei jõudnudki selle pahandusetekitajani. Õhtul kargas ta kohe silma. Kuna eelmisel päeval olin ma hambaarsti juures käinud (ja ise sõitnud), siis olin ma veendunud, et eks ma selle kuskilt üles korjasin. Tõenäolisem on siiski see, et kui ma Dillonist tagasi Brecki sõitsin ja Bryan rooli istus, siis sõitis pigem tema sellest üle, sest muidu oleks rehv juba Brecki jõudes tössakas olnud.

3 kümnest

Blogis ei ole jõudnud sellest veel kirjutada, aga vahetult enne äratulekut olin Breckenridge’i suusapatrullil töövarjuks. Minu ees oleval tõstukil on siis varjutatav suusapatrull ja kelk, millega inimesi mäelt alla tuuakse. Olime just ühe suusataja alla kliinikusse viinud ja nüüd siis tagasiteel staabi poole.

4 kümnest

Mäest alla on võimalik nii suusatada kui gondliga sõita. Sedakorda valisin gondli, kust avaneb vaade osale Breckenridge’i linnakesest.

5 kümnest

Kõige viimasel suusapäeval käisime koos Bryaniga suusatamas ja see Outlaw raja alguses tehtud pilt on üks mu lemmikumaid. Antud hetkel oli veel okei ilm, aga nagu näha, siis pilved on tulemas ja lumesadu jõudis varsti kohale. Käisime ka kuurordi äärealadel off-piste (aga siiski kuurordi piires) sõitmas. Õigesse kohta jõudmiseks (st et saaks ikka lume peal alla suusatada, mitte kivide peal) oli vaja veidike ka suuskadega ülesmäge astuda ja kuigi ma arvasin juba, et mu keha on kõrgusega suhteliselt hästi harjunud, siis see turnimine võttis ikka hingeldama küll. Lumekatte vähesuse tõttu pidi kividega eriti ettevaatlik olema, no nagu Uus-Meremaal suusataks. Nägime ka ühte õnnelikku kukkumist – mees suusatas otse kividesse, suusad jäid kivide peale kinni, jalad tulid sidemetest välja (jah, see peabki juhtuma) ning ta lendas ideaalse saltoga üle kivise koha, maandudes lume piiril täpselt selja peale. Oleks ta kivide peale maandunud, oleksime saanud patrullile kõne teha. Korjasime suusad kokku, veendusime, et temaga on kõik okei ja läksime siis oma teed.

6 kümnest

Teel Dillonisse, et mulle Harry Potteri võlukeppidest rääkiv raamat osta. Pildilt ei ole muidugi näha aga paremale poole jääb veehoidla järv, vasakule poole jääb liiga paljude meetrite jagu vabalangemist. Nagu me juba kuu aega tagasi ennustasime, siis lumetorm jõuab kohale enam-vähem samal ajal, kui mina lahkuma pean. Meil oli õigus.

7 kümnest

Tsau kodu, kallis kodu. Mõnus majake oli, tõesti!

8 kümnest

Teel Denveri lennujaama. Nagu näha, siis lumi on jalga laskmas.

9 kümnest

Denveri lennujaama lähedal on hiiglaslik hobuseskulptuur. Selle juures peatuda ei saa, ainult mööda sõita. Öösiti on hobusest näha tema punaselt hiilgavaid silmi.

10 kümnest

Meie ebatraditsioonilised sõrmused. Minu kihlasõrmus on valge kulla ja siniste teemantitega ning abielusõrmus hõbedast (ma ei kanna väga kulda…). Bryani sõrmus on sama mustriga, ainult et kuldne.

11 kümnest

Ja Denver jääb selja taha (või pigem… alla). Mul vedas täiega sellega, et olin enda pingireas ainuke reisija. See tähendas, et sain üle kolme pingi siruli visata ja küllaltki mugavas horisontaalasendis 9h kestva Denver-London lennu mööda saata.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s