Tulge imelooma (st kirjanikku) kuulama ja vaatama

Kirjaniku ameti juurde käib ka lugejatega kohtumine, oma raamatute tutvustamine ja promomine. Lähitulevikus on mul mõned sellised sündmused tulemas ning kes saab, siis igati olete oodatud! Kuigi koolides on

15.märtsil jõuab ühel päeval koguni kahte linna. Hommikul olen Tallinnas Sõle raamatukogu kutsel ühes koolis jutustamas, ning õhtupoolikul kell 17:00 võib mind leida Tartus Tasku keskuse Rahva Raamatus, kus koos teise kirjanikuga – Heli Künnapas – oma värskeid raamatuid tutvustame.

9. aprillil esitlen oma raamatut „Vabandust, aga mis asja?“ Varbola külas.

11. aprillil on ka kaks esitlust ühe päeva jooksul. Kõigepealt Rapla Keskraamatukogus RÜGi õpilastele ning siis Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis RVG õpilastele.

Hea meelega lisan oma kalendrisse veel kuupäevi, nii et kui tead kedagi, kes soovib mind kuskile kutsuda (koolid, raamatukogud, raamatupoed, lugemisklubid), siis võib mulle julgelt seppene(ät)hotmail.com kirjutada ning saame juba kokku leppida.

Ja kellel on küsimus, et miks üldse peaks kirjanik oma urust välja pugema, siis üks põhjus on (nagu ülevalpool öeldud) oma teoste tutvustamine. Aga sama oluline on ka saada tagasisidet lugejatelt, kes on juba raamatut lugenud ning tekitada huvi neis, kes ei ole veel antud raamatut kätte võtnud. Ning minu salajane eesmärk on ka see, et äkki keegi otsustab ise kirjutamist proovida ning Eesti kirjandusmaastik saab ühe kirjaniku võrra rikkamaks.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s