Tulge imelooma (st kirjanikku) kuulama ja vaatama

Kirjaniku ameti juurde käib ka lugejatega kohtumine, oma raamatute tutvustamine ja promomine. Lähitulevikus on mul mõned sellised sündmused tulemas ning kes saab, siis igati olete oodatud! Kuigi koolides on

15.märtsil jõuab ühel päeval koguni kahte linna. Hommikul olen Tallinnas Sõle raamatukogu kutsel ühes koolis jutustamas, ning õhtupoolikul kell 17:00 võib mind leida Tartus Tasku keskuse Rahva Raamatus, kus koos teise kirjanikuga – Heli Künnapas – oma värskeid raamatuid tutvustame.

9. aprillil esitlen oma raamatut „Vabandust, aga mis asja?“ Varbola külas.

11. aprillil on ka kaks esitlust ühe päeva jooksul. Kõigepealt Rapla Keskraamatukogus RÜGi õpilastele ning siis Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis RVG õpilastele.

Hea meelega lisan oma kalendrisse veel kuupäevi, nii et kui tead kedagi, kes soovib mind kuskile kutsuda (koolid, raamatukogud, raamatupoed, lugemisklubid), siis võib mulle julgelt seppene(ät)hotmail.com kirjutada ning saame juba kokku leppida.

Ja kellel on küsimus, et miks üldse peaks kirjanik oma urust välja pugema, siis üks põhjus on (nagu ülevalpool öeldud) oma teoste tutvustamine. Aga sama oluline on ka saada tagasisidet lugejatelt, kes on juba raamatut lugenud ning tekitada huvi neis, kes ei ole veel antud raamatut kätte võtnud. Ning minu salajane eesmärk on ka see, et äkki keegi otsustab ise kirjutamist proovida ning Eesti kirjandusmaastik saab ühe kirjaniku võrra rikkamaks.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s