15 asja, mis võiksid iga noore naise kodus olla

Näppasin selle loetelu Eliisabeti blogist, kes omakorda näppas selle Madlikese blogist. Ja nii see näppamise ring suureneb. Vaataks siis üle, mis võiks ühe noore naise kodus olemas olla ja kui hästi mina sinna alla kvalifitseerun:

 1. Veiniklaaside komplekt, kus on 8–12 klaasi. Hah, hea nali! Kokku vist on erinevaid joogianumaid 8 aga need on kõik eri suurust, eri värvi ja eri mõõdus. Olemas on kaks klaaspeekrit ja üks õlleklaas (teise õlleklaasi kukutasin kogemata kraanikaussi, kus see rõõmsalt kildudeks läks). Ma muidugi väga tahaksin endale veiniklaaside (ja kokteiliklaaside ja peekrite ja nii edasi) komplekti, aga kuna see oleks vaja kuskile reaalselt ära ka mahutada, siis vist jääb ära. Rääkimata sellest, et mida ma 8 klaasiga teeksin, kui kõige rohkem on selles korteris korraga viibinud vist 5 inimest. (0p)
 2. Vähemalt üks ilus vaip. Ma hindan sinikirju pisikese kaltsuvaiba ilusaks küll. (1p)
 3. Korralik ja loogiliselt kujundatud töökoht. Loogiliselt on see kujundatud ainult minu jaoks Miku hinnangul on see seapesa, mis mõnikord tema lauale laieneb. Aga kuna minu jaoks see siiski on loogiline, saan pool punkti. (0,5p)
 4. Unikaalne leid kirbuturult. Kaltsuka võib ka ju kirbuturu alla minna? Kui jah, siis „Jaaaaa!“. Kunagi Paavli kaltsukas
  Siin on näha selle vinge teekannu nurgakest.

  Siin on näha selle vinge teekannu nurgakest.

  käies ei leidnud ma sealt midagi ja astusime nii muuseas läbi ühest teisest, kus ma nägin lausa võrratut teekannu, mis on majakujuline ja käsitsi maalitud ja näeb nii äge välja, et üle mõistuse. Kaalusin tükk aega, et kas ostan aga ostsin ja nüüd olen rahul, et sai endaga toodud. Aga kui kaltsukas ei sobi, siis Austrias elades leidsin kirbuturult väga ägeda käekoti. (1p)

 5. Mugav madrats. Magan hästi, selg ei valuta. Nii et pole vist midagi kurta. (1p)
 6. Vähemalt üks kunstiteos. Eemmm… Kas enda tehtud draakonivaas läheb arvesse? See ka ju tõeline kunst. Igaks juhuks siis pool punkti. (0,5p)
 7. Üks elus asi. Mina, Miku ja kalanhoe ning mini-havisaba. Kalanhoe on pisut rohkem elus, sest see on küllaltki uus ja ma pole jõudnud seda ära tappa. Mini-havisaba kuivatab oma sabasid ja siis kasvatab neid sama rõõmsalt rohelistena juurde, et varsti jälle kuivatada, nii et vist on siis praegu elus. (1p)
 8. Fotod sulle kallitest inimestest. Oojaa! Seinal on üks Mooni tehtud kollaaž, kus paljud kallid inimesed kokku saanud, olemas on Saksamaa ja Austria elu fotoalbum ja teisel seinal on samamoodi pilte inimestest, kes mulle kallid. (1p)
 9. Väike õmbluskomplekt. Lihtsalt nõel ja üht värvi niit läheb arvesse? (0,5p)
 10. Nõudekomplekt külaliste tarvis. Khm… seni kuni neid külalisi liiga palju ei tule (no 3 + mina või 2 + mina ja miku on maksimum) ja ei häiri, et osad söövad taldriku pealt ja osad kausist, siis isegi on. (0,5p)
 11. Kohvi- ja/või teekann. Unustasin enne ära, et see olemas on, aga kui kaltsukajuttu kirjutasin, siis selgus, et saan sellele punktile jaatavalt vastata. Muidugi ma küll ei kasuta seda, aga olemas ta on. (1p)
 12. Vähemalt üks pudel vahuveini. Eip. (0p)
 13. Tugev ja usaldusväärne kööginuga. Oli aga nüüd on see nüriks läinud. Ja teise samasuguse unustasin ma Austriasse. Muuhulgas olen ma erinevatesse riikidesse unustanud ka kaks konserviavajat. Ilmselgelt ma ei tohiks köögitarbeid endaga kaasa vedada. (0p)
 14. Taskulamp. Võiks olla aga… ei ole. Või noh, mul on raamatulamp mis läheb taskulambina arvesse, sest kuigi ta näeb väga teistsugune välja, saad seda taskulambina kasutada. (0,5p)
 15. Usaldusväärne tolmuimeja. Tolmuimeja on, aga iseasi, kui usaldusväärne. See on liiga suur ja imeb nõrgalt ja üks ratas on ka puudu… Ning kui Eliisabetil oli tolmuimeja, mida annab mõnusalt kokku panna ja igale poole kaasa võtta, sest on nii kerge, siis ma ei mäleta millal ma viimati ise tolmuimejat kasutasingi, sest see on nii raske, et ma lähen pahaseks juba selle peale, et see voodi alt välja saada ja juhe stepslisse torgata. Ma olen iga kell valmis ülejäänud korteri ära koristama, kolm päeva nõusid pesema ja nädal aega prügi välja viima, kui Miku põrandad vaid ise üle tõmbaks. (0p)

Kokku sain ma lausa 9,5 punkti. Algul küsimusi lugedes arvasin, et saan kõvasti vähem aga kas sa näe, ei olegi ma veel vanaks jäänud.

3 kommentaari “15 asja, mis võiksid iga noore naise kodus olla

 1. Pingback-viide: 15 asja, mis võiksid iga noore naise kodus olla | kirjand vabal teemal

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s