Neljas üllitis hiilib tasapisi lettide suunas

Ma arvasin, et varsti läheb Tänapäeva kodukas maha, arvestades seda, kui tihedalt ma klikkisin, et näha, kas mu raamat on juba jõudnud “Ilmumas” lahterduse alla. Muidugi võinuks ka kirjastusele otse kirjutada ja küsida täpsemat tähtaega, kui “2015 suvi”, aga ma veel töötan oma julguse kallal. Muidu ma end araks ei pea, aga kui asi on seotud loometööga, siis olen küll jänesepüks.

Igal juhul kirjastuse kodukas maha ei läinud ja nüüd on selge, et suve viimasel kuul mu neljas raamat “Väike roosa pilet paradiisi” tõesti poelettidele jõuab. Ma väga loodan, et ma jõuan teha ka esitluse, sest mul oleks selleks lihtsalt nii ideaalne koht olemas(st idee on olemas, omanikega peab ka läbi rääkima)! Aga see tähendab planeerimist ja muidugi tähendab see ka julgust, et olla valmis selleks, et keegi kohale ei ilmu.

Kirjutamisest kõrvale kaldudes, on üks mu põhilisi hirme ükskõik millist sündmust korraldades, et inimesed ei ilmu kohale. Ei loe, kas kutse saanud inimeste arv on paar või paarkümmend. Ikka ma mõtlen, et kas ikka andsin õige päeva/kellaaja/asukoha… Nii et palun, kui te olete lubanud mõnele mu üritusele tulla, siis ärge jääge hiljaks. Iga hilinetud minut lisab mulle ühe halli juuksekarva hilinenud külalise kohta.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s