Kolmas samm Uus-Meremaa suunas: Aitäh viisa eest!

Wellington

Looduspiltidele vahelduseks ka midagi linnaelust. Ehk siis vaade Uus-Meremaa pealiinnale Wellington. Foto: www.wellingtonnz.com

Mu blogi ongi vist nüüd viimasel ajal ainult Uus-Meremaa juttu täis. Tegelikult on muid mõtteid ka (nt see, et ma lõikeketast puhastades täiega näppu lõikasin või et meil netijuhe läbi kaevati või kui head raamatut ma lugesin või et ma oleksin peaaegu kaks tundi varem tööle läinud), mida kirjutada, aga need ootavad mustanditena oma järjekorda. Millest aga täna kirjutan, on see, et pärast pidevat kontrollimist on lõpuks ometi mu viisataotlusele mingi muu märge ilmunud, kui “kohale jõudnud”. Ja kuna kopsus peituvat tuberkoloosi ei leitud, kriminaal ma ka ei ole, siis on mu taotlus heaks kiidetud ehk viisa ongi käes!

Uskumatu! 22. veebruar ma mõtlesin, et äkki läheks Uus-Meremaale. Aga see oli ainult unistamine! Kirjutasin ju veel oma blogisse: Muidugi ei tähenda eelnev tekst seda, et ma nüüd kuu aja pärast 100% viisat hakkan taotlema ja järgmise lennuga Uus-Meremaale tõmban. Mul on siiski endiselt ideid ja plaane, mida Eestis ellu viia. Lihtsalt… unistada on hea ning veel parem on teada, et kui mingi uks Eestis peaks minu jaoks sulgema, siis on mul olemas valmidus mõni teine uks jalaga lahti lüüa ja hüüda: “Siin ma olen!”

Aga reaalsus on see, et vähem kui kaks kuud hiljem, on mul tõesti viisa käes! Veidike hullumeelne lausa. Viisa ootab mind aasta aega, ehk pean Uus-Meremaale sisenema hiljemalt 2016. aastal 16. aprillil. Ning siis algab viisaperiood ja võin kuni aasta aega sisenemise kuupäevast Uus-Meremaal veeta.

Mis nüüd siis saab? Lähikuudel mitte midagi, nii et blogis on ka veidi aega Uus-Meremaa jutust puhkus (ma arvan). Kuupäev, millal ma siis sammud, või lennukinina, saareriigi poole sean, sõltub täpsemalt ülikoolist ja sellest, kas ma saan sisse või mitte. Tasapisi peab plaani võtma korraliku matkakoti soetamise, lennupiletitel silma peal hoidmise ja veelgi täpsema uurimise, et kuidas ja mis ja kunas. Aga aega mul on, nii et võtame rahulikult.

Kohtumiseni, Uus-Meremaa!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s