Kallis töö, palun oota mind

Urr. Meie gruppi FBs postitati jälle niivõrd ilus tööpakkumine. Tahaksin kohe “Jaaaaa!” hõisata ning tööle kandideerda, kuid ma ei saa. Mul on ju vaid veidi enam kui kuu pärast ees Austria. Teeks töölkäimise veidike keerulisemaks. Ja neid pakkumisi on isegi rohkem olnud, kuid ma ei leia mõtet minna tööle (erialasele, mis enamjaolt läheb seda paremaks, mida kauem töötad ehk sisseelamine), kui ma tean juba, et 6k pärast lahkun. Ebaõiglane ka tööandja suhtes.

Kardan seda, et kui ma reaalselt tööd hakkan otsima (Koos kõigi oma kallite kursakaaslastega. Tere!), siis on täielik põud ning ma lähen… ma isegi ei tea kuhu tööle.

Seega, kallid tööpakkumised, palun oodake nii juunikuuni ja siis võite end massiliselt netiavarustesse ning portaalidesse ja mu FB seinale end visata.

PS: Uued Rapla-Tallin rongid… noh, enam pole mõtet seda varianti kasutada, et lähen tund hiljem magama, kuna rongis saan jälle magada. Need rongid ei uinuta sind (mulle isiklikult Edelaraudtee ratatatatatatataaaaaa väga meeldis), kõikide inimeste lobin on kuulda ning rong teeb kahte häält igas peatuses: piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip ning piip-piip-piip-piip. Edaspidi tuleb magada kodus, oma voodis.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s