Tipa-tapa tagasi kooli

Nagu alati on august hirmuäratava kiirusega kätte jõudnud ja ma suunan pilku juba kooli poole. Kui ma võtaksin üksnes kaks kohustuslikku ainet (Sotsiaaltöö erivajadustega inimestega ja Sissejuhatus sotsioloogiasse), oleks mul koolis vaja käia kolmel päeval nädalas. Üks päev 1.5h ja teisel kahel päeval 3h. Ning peale esimese semestripoole lõppu (20. oktoober) ei oleks mul enam ühtegi loengut ja järgmine kord peaksin õppima alles Austriasse jõudes. Aga ei, nii laisk ma ka ei taha olla.

Soovituslikest ja juba tunniplaani mahutatud  ainetest võtan juurde Sotsiaalpsühhiaatria, aga jätan võtmata STAR-koolituse ning Projektijuhtimise sotsiaalvaldkonnas. Ning muidugi tahaks veel mingeid huvitavaid aineid haarata. Väga õnnelik oleks siis, kui õnnestus jooga või pilates endale tunniplaani mahutada. Inglise keel on ka üpris hädavajalik, sest Austria ajaks tahaks grammatilist poolt veidi uuendada ning parandada.

Ja muidugi ootab sügisel mind ees ka kuuajane Praktika II, mille loodetavasti saan läbi teha Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis. Aga eks näeb veel, kiiret mul kuskile pole. Alles august ju!

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s