Teine päev Bonnis

IMGP0142Hommikul jooksma minnes nägin jänest. Ma tean, et need on suurlinnades tavalised aga vahva oli ikka ja muige t6i näole, kui ta minema kalpsas. Hiljem nägin puu otsas helerohelist lindu ka. Ei tea, kas siin ongi sellised tavalised v6i oli kellelgi oma papagoist villand saanud. Üldiselt jooksmine tundub olevat päris hea tutvuda ümbritsevaga. Just näha maju ja sellist tavalist elamist. Loodan reedel ka uuesti jooksma j6uda, homme vist enam ei viitsi. Aga see eest teen niisama siis harjutusi veidi.

Koolitusepäeval saime ka ikkagi targemaks, ei ole siin midagi niisama lullilöömist. Rääkisime projektide alustamisest. Mis on k6ige tavalisemad vead, millega alustatakse ja millest tegelikult peaks alustama. Ka see, et teema tuleks täpselt määratleda, sest “sport” v6ib nii paljusid eri asju tähendada. Projektikirjutamise grupi moodustasin rumeenlanna ja itallannaga ning meie teemaks saab olema “Well being” ehk siis terve olemine ja nii vaimselt, kui füüsiliselt. Austria esindajaga oleme ka juba rääkinud, et teha ehk reaalselt etno ja rahvamustrite teemaline noortevahetus.

6htune programm nägi meil ette rahvusvahelist 6htut. Ehk siis klassikaline: igaüks t6i oma riigist söödavat, joodavat ja muud nänni ning siis vaheldumisi käisime, mugisime ja kiitsime. P6dralihakonserv hinnati väga heaks ja samamoodi ka kohukesega. Vana Tallinnat kiideti kui magusat head likööri. Ja muidugi imestati selle üle, et Eestis nii vähe inimesi elab. Kui lasin pakkuda, siis alustati ikka sealt 10 miljoni juurest. Aga noh, kui sa elad linnas, kus on 5 miljonit elanikku, siis on raske ette kujutada, et on olemas riik, kus on vaid 1,4 miljonit elanikku. Aga nii see harimine käib ja mulle meeldib alati Eestist rääkida =) Türgi abielutseremooniat tehti ka läbi, mina siis pruudirollis. Lühidalt öeldes: pruut peab nutma, peig peab r66mustama, plärakas koos kuldmündiga kätte ja hiljem pesed maha. Järgi jäi siis üks kollane laik.IMGP0152

Elke (Bonnist pärit) uuris ka mulle järgi, et Bonni ainus Dunkin’ Donuts on suletud. Kölnis on! Aga no Kölni ma ei j6ua ju… Ehk siis Boston Creme jääb proovimata. Aga Nordsee pidi siin olemas olema, nii et ehk homme linna peale minnes komistan sellele otsa.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s