Viimane kah käes!

IMGP00374,625!!!! Jesss! Viimane eksamitulemus jõudis kah ÕISi (Uurimistöö metoodika) ja kuna mul õnnestus saada üks kena priske A, siis teise kursuse sügissemestri lõpetan ma keskmise hindega 4,625 ning 112 EAPga(+ veel vene keel 8EAP). Seega, ma olen hetkel ülirahul, sest sellise keskmise hindega jätkates on cum laude veel võimalik.

Kevadsemestrini jäävat aega täidan ma esimese praktikaga, milleks on 60tunnine vaatluspraktika. Toimumiskohaks sai Haabersti Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakond. Olgu, sinna on veidi pikk maa minna aga õnneks käib ekspressbuss ja raamatukogust võetud raamatute abil ma igavusse ei sure.

Homme on mul seal neljas päev ja juba praeguseks olen ma pildi väga palju selgemaks saanud, et mis ühes omavalitsuses sotsiaaltöötaja ülesanneteks võivad olla. Muidugi, see kõik on omavalitsusti väga erinev aga mingi pilt siiski: mis arvutiprogrammid, mis blanketid, mida antakse, mis juhtumid. Olen saanud juba ka kodukülastusel käia ja täna kohtus ka. Põnev, põnev, põnev.

 

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s