Ja alustame jälle

Vahenädal sai läbi. Ei saa öelda, et oleksin ülemäära puhanud, kuid ühe päeva sain küll täpselt nii kaua magada kui tahtsin. Voodist tulin välja nii poole kolme ajal. Enne vahenädalat lõppes ära aine Erivajadusega õppija, mille sain arvestatud ning keset vahenädalat oli ka Sotsiaalpsühholoogia eksam, mille sain B. Hinne ontegelikult väga kena aga mul jäi 20 minutit aega üle nii, et ma võinuksin ju kontrollida ja kontrollida ning ehk A välja venitada… Aga eks ma arvasin, et vastused on õiged ja nii see läkski. Homme on vene keeles kontrolltöö ja eks samas vaimus ülikoolielu siis läheb.

Tunniplaani muutust hakkan ka enda jaoks ära kasutama, et olla tubli ja sportlik tudeng. Plaan on:
E kardiotreening + jõusaal
T Zumba
K kardiotrening + pilates
R kardiotreening + jõusaal

Tänast trenni tehes mõistan ma tõesti neid, kes ei taha väga jõusaali minna. Raplas oli hea, seal olid sõbrad kaasas, kes olid targemad ja aitasid kenasti. Revali jõusaalis käisin mööda saali ringi, et otsida vajalikke masinaid ning neid leides, pidin nuputama, kuidas seda endale sobivaks sättida. Jalapressi juures jäin nii kauaks mõtisklema, et üks teine trennitegija tuli mulle abi pakkuma. Muidugi, ma olin niivõrd oma mõttemaailmas, et võpatasin üle kere, kui ta kõrvale tuli ja abi pakkus. Tema abiga sain aga masinast sotti ja trenn võis alata. Kardiomasinaga kaklesin ka, kuigi üldiselt oli hea teha – nina ees oli telekas, nii et see pea kolmveerand tundi lausa lendas.

Nüüd jään ootama lihasvalu, mis peab tulema pärast esmakordset treenimist, õpin vene keele tööks ning esmaspäeval terendavaks Sotsiaaltöö teooria ja meetodid eksamiks.

 

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s